Düğün Arabanız Sizi Kaça Götürür?

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:31 dakika

29.06.2020

Sizi düğün mekanınıza taşıyacak, düğün fotoğraflarınızda boy gösterecek gelin arabası tam hayalinizdeki gibi olsun istiyorsunuz. Peki ama gelin arabası kiralama fiyatları düğün bütçenizin ne kadarını kapsayacak biliyor musunuz? Sizin için araştırdık!

İstanbul

Gelin arabası ile ilgili sizin için bir piyasa araştırması yaptık. Düğün arabası kiralama İstanbul firmaları özelinde baktığımızda karşımıza çıkan rakam 1000 ile 2.500 TL arasında değişmekte. Belirtmekte fayda var ki, bu fiyatlar minimum ile ortalama hizmetlerin bedeli olarak karşımıza çıkmakta. Birçok alanda olduğu gibi araba kiralama noktasında da alabileceğimiz hizmetin bir üst sınırı yok. Bu maliyet sizin talepleriniz ve seçeceğiniz araçla şekillenecektir.

Dugun_Arabasi

Ankara

Düğün arabası seçerken ne gibi kampanyalardan faydalanabileceğinizi biliyor musunuz? Düğün.com'da karşınıza mutlaka bütçenizi rahatlatacak bir seçenek çıkacaktır. Gelin arabası kiralama Ankara çiftlerinin karşısına günlük hizmet bedeli olarak minimum ve ortalama 500 TL ile 700 TL civarında çıkıyor.

İzmir

Düğün arabası kiralama fiyatları İzmir'de günlük hizmet bedeli olarak minimum ve ortalama 300 TL ile 600 TL gibi bir fiyatta seyrediyor. Bu fiyatlar sizin hangi aracı, kaç saat için ne tür hizmetlerle kiralayacağınıza göre değişiyor. Araç süsleme, şoför, araç içi mini bar, davetli transferi... Birçok hizmeti bütçenize göre ekleyebilir ya da çıkartabilirsiniz.

Gelin Arabası İndirimleri

Gökırmak Turizm
%40 Indirim
25 1 11
Gökırmak Turizm

Bahar Mevsimine Özel Olarak Gelin Arabalarımızda %40 İndirim!

Sparrow's Vip
%31 Indirim
58 3 26
Sparrow's Vip

Mayıs Ayında Hediyeleriniz Sparrow's da %31 İndirim İmkanı İle Sizleri Bekliyor !

Adana

Adana'da evlenecek Düğün.com Çiftleri kuaförünüze, fotoğraf çekimlerine ve nihayetinde düğün mekanınıza giderken sizi memnuniyetle taşıyacak gelin arabalarını Adana'da kiralamak size günlük ortalama 250 TL ile 350 TL civarında bir bütçeye mal olacaktır.

Antalya

Şık bir limuzin, şirin bir vosvos, asil bir klasik, son model bir gelin arabası kiralama... Sizin gönlünüzde hangisi yatıyor? Seçtiğiniz aracın markasına, modeline, piyasada bulunurluğuna ve talep ettiğiniz ek hizmetlere göre belirlenecek olan düğün arabası bütçeniz Antalya'da minimum 60 TL, ortalama 150 TL sularında seyrediyor.

Bursa

Kaç saat kiralanıyor, benzini kim alıyor, şoförlü mü şoförsüz mü, kliması ya da tentesi var mı? Düğün arabası kiralarken aman bunları firmanıza sormayı ihmal etmeyin deyip; en son Bursalı çiftlerin de akıllarında bir aralık şekillenmesi için fiyat verelim. Gelin arabası kiralamak minimum hizmet ile 80 TL, ortalama bir araç seçiminde ise 200 TL bütçe oluşturmaktadır.

Düğün arabanızı seçmek için az vaktiniz kaldıysa şehrinizdeki firmalara ulaşabilir yerinizden kalkmadan randevu ve istediğiniz araçla ilgili fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Acele edin!

Gelin Arabası Firmaları

Ayağını yerden kesecek gelin arabası burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelin arabanı seç

Sıradaki Makaleler

Gelin Arabası kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelin Arabası Firmaları

Gelin Arabası kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

Rezzan Saraç

Düğün Tarihi: 17.10.2014


Tahmin ettiğim kadar da pahalı değilmiş yahu


meliha karaca

Düğün Tarihi: 17.10.2014


düğün arabam tosbağa olsun diyorum kötü bi fikir mi :)