Tesslim Luxury Car Rental*

Tesslim Luxury Car Rental
Tesslim Rent a Car şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm araçlara güvenli, sürekli ve sorunsuz bir şekilde sahip olmasını sağlar. Araçlarınızı Tesslim’den kiraladığınızda, düşünmeniz gereken tek şey, onları keyifle kullanmaktır. Tesslim ile otomobilin zahmetine, masrafına değil; rahatlığına ve dinamizmine sahip olursunuz.

Bugün Türkiye’de kiralanan lüks otomobiller arasında her 100 araçtan birinin Tesslim tarafından kiralanmış olmasının altında yatan neden, Tesslim’in farkıdır.

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 2008 yılında kurulan Tesslim Rent a Car, müşterilerine garantili ve 7x24, kesintisiz hizmet vermektedir.

14 kişilik profesyonel kadrosu ile tesslim, sektör liderliğini muhafaza etmektedir. Tesslim, sahada kullanılacak araçlardan, üst düzey yönetici araçlarına kadar marka ve modelden bağımsız geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve her sınıftan binek ve araçlar kiralamaktadır.

Tesslim Rent a Car sektöründe tüketicinin en beğendiği marka olarak yer alan ilk ve tek araç kiralama şirketi olmuştur.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
S&Y Sude & Yılmaz Düğün Tarihi: 05/02/2016

Tuğrul bey çok ilgiliydi bize fotoğraf çekimlerinde de yardımcı oldu teşekkür ederiz Herkese tavsiye ederim. Süper bi istanbul turu attık unutulmaz bi gündü.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Tesslim Luxury Car Rental ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Tesslim Luxury Car Rental hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap