Ümit Oto Kiralama

E-posta Gönder

Ümit Oto Kiralama

Ekiple Tanışın

Ümit Oto Kiralama Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den az

Ümit Oto Kiralama Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Ümit Oto Kiralama Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü araç kiralama, Şehir dışına araç gönderimi, Süsleme hizmeti

Ümit Oto Kiralama Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Değişiyor


 • Araç Türleri

  Binek araç

Ümit Oto Kiralama Hakkında

Ümit Oto Kiralama ve Emlakşehir Suit Evleri 2003 yılında kurulmuş olup 2010 tarihine kadar oto kiralama alanında Eskişehirde lider konumdadır. Bununla birlikte sektöre iyi bir giriş yapan Emlakşehir Suit Evleri siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için gelişerek yoluna devam etmektedir. En azı 5 yıl deneyime sahip personelleri ile eleştirileriniz ve övgüleriniz doğrultusunda büyümekteyiz.

Eskişehirde’da toplam 20 adet 2012 model full kaskolu araçlar ve merkez bölgedesinde 19 dairemiz 2 adet suit odamız bulunmakta olup, 2 housekeeper 2 özel şöförlü aracımızla beraber sektörde eskişehirde öncü bir firmayız.
2003 yılından bu yana hem oto kiralama hem de günlük ev kiralama alnında başarılı bir ivme gösteren firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesiyle dünden bugüne müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamıştır.

Firmamız ve müşterilerimizle sağlanan karşılıklı güven sayesinde Eskişehir`de oto kiralama ve günlük ev kiralama alanında ilk aranan isim haline geldik. Müşterilerimizin taleplerine doğru ve en uygun şekilde cevap vermek için gelişmeye devam ediyoruz. Sizin isteklerinize cevap vermek bizim görevimiz. Bu nedenle oto kiralama ve günlük daire kiralama da tek ve doğru adres biziz.

Bir araçda olması gerekenden fazlasını sunarak, müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş olan firmamız, 24 saat boyunca dairelerde kalan misafirlerimize her türlü teknik ve bakım hizmetini sağlamaktadır.

İletişim

 • Adres:

  Merkez :Hosnudiye Mh. Istasyon Cd. No:15/C , Şube :Cumhuriye Mh. İşbulma Sk. No:39/B

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ümit Oto Kiralama Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.