Düğün Arabam

E-posta Gönder

0850 532 9706

Gelin Arabası

Kategori

1.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Merkez, Eskişehir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!



Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den fazla
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Evet
  • Araç Türleri Klasik araba, Limuzin, Spor araba, VIP araç, Vosvos

Hakkında

Romantik bir çiftseniz ve nostaljik detaylardan hoşlanıyorsanız, doğru yerdesiniz. Eskişehir araç kiralama firmaları arasında yer aldığımız Düğün Arabam isimli şirketimizle bugüne kadar pek çok çifte özel günlerinde kiralama hizmeti sunmayı başardık. Belki de sıradaki şanslı çiftimiz sizsiniz…

Alanında uzman bir kadroyla çalışıyoruz. İşimizi seviyor, özverili ve titiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Önceliğimiz her zaman sizi memnun etmek olduğu için sorularınıza doğru yanıtlar vererek istediğiniz her an irtibat sağlama imkanı sunuyoruz. Hem ekonomik hem de kaliteli bir hizmet için mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Bilmelisiniz ki kullanım esnasında istediğiniz zaman bizi arayarak her an irtibat kurabilirsiniz. Her şey kontrolümüz altında oluyor.

Araç kiralama hizmeti almadan önce sizinle yüz yüze görüşüyoruz. Vosvos, klasik araba sevdalısı olan size araç tanıtımı yapıyoruz. Hizmet politikamızdan kısaca bahsediyoruz. Hangi tarihte, kaç saatlik bir hizmet alacağınızı netleştiriyoruz. Kiralama işlemi için gereken evraklarımızı da tamamlayarak sözleşme imzalıyoruz.

Hijyene çok dikkat ediyoruz. Her kiralama işleminin ardından araç temizliği yapıyor size sorunsuz bir süreç yaşatıyoruz. Trafiğe çıkmak için gereken tüm evraklarımız tamamlanmış, kontroller ve bakımlar yapılmış bir şekilde hizmet alıyorsunuz. Üstelik konforlu ve güvenilir bir süreç yaşamanız için şoför hizmeti de veriyoruz. Konseptiniz doğrultusunda araç süslemesi de yaparak size her şeyiyle eksiksiz bir kullanım sözü veriyoruz. Dilerseniz şehir dışında da hizmet alabilir, sunduğumuz farklı deneyimin tadını çıkarabilirsiniz.

Siz de Eskişehir'de araç kiralama fiyatları araştırmanıza bizi de katabilir, hakkımızda bilgi edinerek fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan mail ve telefon numarası bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle görüşmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Ayşe Tekin

  • Telefon: 0850 532 9706
  • Adres: Eskişehir

Düğün Arabam Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!