Orkun Klasik Arabalar

2 Yorum

E-posta Gönder

Orkun Klasik Arabalar Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.000-3.000 TL

Orkun Klasik Arabalar Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Şehir dışına araç gönderimi Süsleme hizmeti

Orkun Klasik Arabalar Sık Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Evet


Araç Türleri

Klasik araba

Orkun Klasik Arabalar Hakkında

Merhabalar,

Orkun Klasik Arabalar olarak; siz değerli müşterilerimize dört adet klasik aracımızla her türlü düğün, nişan, evlenme teklifi, doğum günü kutlaması gibi özel günleriniz için hizmet vermekteyiz. Aramıza katılan ilk aracımız 1956 model Chevrolet Belair, ismi Mavi Boncuk. İkinci aracımız 1949 model Dodge Kingsway, ismi Siyah (artık Beyaz) İnci. Üçüncü aracımız 1964 model Chevrolet İmpala, ismi Beyaz Melek. Dördüncü aracımız da 1957 model Chevrolet Belair, ismi Kırmızı Şimşek.

Araçlarımız gelin ve damattan sonra gelin alımı, fotoğraf çekimi ve düğün konvoyunda eşsiz güzellikleriyle odak noktası olmakta ve düğününüze muhteşem bir hava katmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularına göre organizasyon şekillenmekte olup her türlü isteğiniz en ince ayrıntısına kadar dikkate alınmaktadır.

Fiyatlar seçilen araca göre değişmekte olup ücrete yakıt, süsleme dahildir. Verdiğimiz fiyat teklifi en başta ne ise düğün sonunda da odur. Sizden düğün bitiminde; yok fazla kilometre yaptık, yok düğün salonunda fazla bekledik, yok ikinci bir fotoğraf çekim mekanına gittik gibi bahanelerle ekstra ücret talep etmiyoruz.

Detaylar için hiç çekinmeden iletişime geçmenizi rica eder, düğününüzün hayırlı olmasını dileriz.

Saygılarımızla
Orkun Klasik

İletişim

  • Adres:

    Paşa Mah. Çengel Çeşme Sok. 4/A

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Orkun Klasik Arabalar Yol Haritası

Orkun Klasik Arabalar Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Burak & Burak

Düğün Tarihi: 08.04.2021Kız arkadaşımla birlikte Eskişehir turu yapmak için iletişime geçtik. Orkun Bey işine gerçekten büyük önem veriyor ve saygı gösteriyor. Her türlü konuda uzlaşmacı ve yardımcı tavırlarıyla gönlümüzü kazandı. Bu şekilde mesleğine ve müşterilerine saygılı firmaların çoğalması dileğiyle...

Esra & Okan

Düğün Tarihi: 06.07.2019

Düğün.com üzerinden anlaştıEskişehir'de klasik düğün arabasında çok iyiler. Orkun Bey'in size özel geliştirdiği hizmetlerden çok memnun kaldım. Evlenecek çiftlere tavsiye ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.