Tepe Home Yemek Odası Modelleri

03.06.2016

En modern yemek odası modelleri Tepe Home'da...

Theresa Yemek Odası Takımı

Görsel Numarası: D524441

Büyüyebilir masası ile kalabalık davetlerinizin üstesinden rahatlıkla gelmenizi sağlayacak Theresa yemek takımı modern sandalyeleri ile öne çıkıyor. Bu takımı aydınlık yemek odası döşemek isteyen çiftlere öneriyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Astoria Yemek Takımı

Görsel Numarası: D524448

Kahverengi tonlarındaki mobilyaları seven çiftlere açılabilir bu masa ile büyük davetler planlamanızı öneriyoruz. Bu takımın rengi oldukça baskın olduğu için aksesuarlarda açık renkleri tercih etmenizi öneriyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Livorno Yemek Odası

Görsel Numarası: D524449

Sadeleğin ahşap ile birleştiği tasarımı minimalist çiftlere öneriyoruz. Bu tasarımı küçük metrekareli evlerde de kullanabilirsiniz. Büyük davetlerinizde ise açılabilir masası size istediğiniz konforu yaratacak.

Sinem Aydınoğlu


Alba Yemek Odası Takımı

Görsel Numarası: D524447

Sade ve lüks bir duruşu olan Alba yemek odası takımını koyu tonlardan hoşlanan çiftlere öneriyoruz. Klasik yemek odası renginden şaşmadan stilini belirleyen çiftler için harika bir seçim olacak.

Sinem Aydınoğlu


Gray Yemek Odası Takımı

Görsel Numarası: D524446

Modern hatlarla tasarlanmış masa ve sandalyeler sakin ve iddialı bir görünüm yaratıyor. Sandalye ayaklarını farklı renklerde seçebilme özgürlüğüne sahip olduğunuz bu tasarımları farklı olmaktan korkmayan çiftlere öneriyoruz.

Sinem Aydınoğlu


Görsel Numarası: D524445


Barton Yemek Odası Takımı

Görsel Numarası: D524443

Sade detaylardan hoşlanan çiftlere açık tonlardaki bu yemek odası takımını öneriyoruz. Özellikle salonları küçük olan çiftler sandalye yerine bank alternatifi ile fazla alan yaratabilecek.

Sinem Aydınoğlu


Dream Yemek Grubu

Görsel Numarası: D524442

60'lı yılların havasını andıran yemek odası tasarımını, eski tarz mobilyaların modernize edilmesinden hoşlanan çiftlere öneriyoruz. Koyu renk duvarlar ile daha çok ortaya kıcak tasarımın minimal kalması için duvar renginizi açık tonalrda yaptırmalısınız.

Sinem Aydınoğlu