Pınar Organizasyon

E-posta Gönder

 • Adapazarı, Sakarya. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Pınar Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Pınar Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Evet


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Pınar Organizasyon Hakkında

Pınar Organizasyon olarak Sakarya’da hizmet veriyoruz. Bugüne kadar çok sayıda çifte en mutlu anlarında eşlik etmeyi başarmış profesyonel bir ekibiz. Eğer siz de düşlerinizin gerçeğe dönüşeceği bir organizasyon istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Sizin için evlilik teklifi organizasyonunuzu özenle hazırlıyoruz. Tecrübelerimizle yol gösteriyor, danışmanlık hizmeti veriyoruz. İstediğiniz organizasyon içeriğini iyice analiz ettikten sonra beklentinizi karşılayan konsepti kısa sürede oluşturuyoruz. Bizim için önemli olan sizin ne istediğiniz. Bunu da net şekilde anlamak için mutlaka bir ön görüşme yapıyoruz. Hayal gücünüzü istediğiniz kadar zorlayabilirsiniz. Yapacaklarımızın bir sınırı yok. Baştan sona her şeyin mükemmel ilerlediği şahane bir organizasyona aracı oluyoruz.

Bilmelisiniz ki bizim önceliğimiz her zaman sizi memnun etmek. Aklınızdaki konsepti oluşturabildiğimiz gibi dilerseniz beklentilerinizi karşılayacak fikirler de sunabiliriz. A’dan Z’ye tüm detaylarla yakından ilgileniyor. En mutlu anlarınızda size sadece sevgilinizle birlikte heyecanlanmak kalıyor.

Doğa mekanları başta olmak üzere restoran, otel ya da yat gibi pek çok alanda evlilik teklifinizi düzenleyebiliyoruz. Ortamı tabii ki romantik aksesuarlarla süslüyoruz. Baştan sona içinize sinecek bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Pasta kesiyor, çiçek aranjmanları hazırlıyoruz. Yer volkanlarını ve konfetileri teklif anınızda patlatıyoruz. Mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video kayıtları alıyoruz. Tabii ki kaliteli ekipmanlar kullanıyor, görüntü kalitesinin net olmasına dikkat ediyoruz. Evlilik tekliflerinin yanı sıra pek çok organizasyon için de bizden hizmet alabilirsiniz. Hizmet yelpazemiz oldukça geniş. Size özel günlerinizde hizmet vermek bize her zaman mutluluk verir.

Siz de Sakarya evlilik teklifi organizasyon firmaları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka Pınar Organizasyon’u ziyaret etmeli, değerlendirmelisiniz. Bize ulaşmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan firma bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.