Pınar Organizasyon

E-posta Gönder

Evlilik Teklifi

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Fiyat

Adapazarı, Sakarya

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Paket seçenekleriniz var mı?
 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?
 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?
 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?
 • Alkol servisiniz var mı?
 • İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?
 • Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Sorular

 • Verilen Hizmetler Organizasyon, Mekan + Organizasyon, Sürpriz Organizasyonu, Mekan Süslemesi, Yemek, Kokteyl, Pankart, Video, Fotoğraf, Sis Makinesi, Havai Fişek, Volkan, Balonlar, Kırmızı Halı/Yürüme Yolu, Slayt Gösterisi, Pasta, Çiçek, Drone, Host/Hostes, Hediye
 • Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz? Yat, Tekne, Kumsal, Doğa, Restoran, Kafe, Otel, Ev
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Söz, Nişan, Kına, Bekarlığa Veda, Yıl Dönümü, Doğum Günü, Parti, Açılışlar, Kurumsal Etkinlik, Mezuniyet, Sünnet, Baby Shower

Önerilen Firmalar

Pınar Organizasyon
8 5

Adapazarı

Pınar Organizasyon

1.500-2.000 TL

Hakkında

Pınar Organizasyon olarak Sakarya’da hizmet veriyoruz. Bugüne kadar çok sayıda çifte en mutlu anlarında eşlik etmeyi başarmış profesyonel bir ekibiz. Eğer siz de düşlerinizin gerçeğe dönüşeceği bir organizasyon istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Sizin için evlilik teklifi organizasyonunuzu özenle hazırlıyoruz. Tecrübelerimizle yol gösteriyor, danışmanlık hizmeti veriyoruz. İstediğiniz organizasyon içeriğini iyice analiz ettikten sonra beklentinizi karşılayan konsepti kısa sürede oluşturuyoruz. Bizim için önemli olan sizin ne istediğiniz. Bunu da net şekilde anlamak için mutlaka bir ön görüşme yapıyoruz. Hayal gücünüzü istediğiniz kadar zorlayabilirsiniz. Yapacaklarımızın bir sınırı yok. Baştan sona her şeyin mükemmel ilerlediği şahane bir organizasyona aracı oluyoruz.

Bilmelisiniz ki bizim önceliğimiz her zaman sizi memnun etmek. Aklınızdaki konsepti oluşturabildiğimiz gibi dilerseniz beklentilerinizi karşılayacak fikirler de sunabiliriz. A’dan Z’ye tüm detaylarla yakından ilgileniyor. En mutlu anlarınızda size sadece sevgilinizle birlikte heyecanlanmak kalıyor.

Doğa mekanları başta olmak üzere restoran, otel ya da yat gibi pek çok alanda evlilik teklifinizi düzenleyebiliyoruz. Ortamı tabii ki romantik aksesuarlarla süslüyoruz. Baştan sona içinize sinecek bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Pasta kesiyor, çiçek aranjmanları hazırlıyoruz. Yer volkanlarını ve konfetileri teklif anınızda patlatıyoruz. Mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video kayıtları alıyoruz. Tabii ki kaliteli ekipmanlar kullanıyor, görüntü kalitesinin net olmasına dikkat ediyoruz. Evlilik tekliflerinin yanı sıra pek çok organizasyon için de bizden hizmet alabilirsiniz. Hizmet yelpazemiz oldukça geniş. Size özel günlerinizde hizmet vermek bize her zaman mutluluk verir.

Siz de Sakarya evlilik teklifi organizasyon firmaları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka Pınar Organizasyon’u ziyaret etmeli, değerlendirmelisiniz. Bize ulaşmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan firma bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Durdane Uzan

 • Adres: SakaryaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!