Yakamoz Organizasyon

E-posta Gönder

  • Kadıköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Yakamoz Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Yakamoz Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Yakamoz Organizasyon Sık Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Hayır


Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Hayır


Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır


Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Hayır

Tüm Sorular

Yakamoz Organizasyon Hakkında

İstanbul’da hayalini kurduğunuz evlilik teklifini yapabilmek için iyi bir organizasyon firması arıyorsanız, işte buradayız. Yakamoz Organizasyon Kadıköy’de sizinle tanışmayı bekliyoruz.

Tüm müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en iyi fiyat ve hizmetle sağlayabilmek için çalışıyoruz. Bizi tercih eden çiftlerimize her konuda güven vermek, istedikleri organizasyonları kusursuz biçimde oluşturabilmek esas amacımız. Her zaman güler yüzlü ve sıcakkanlı bir şekilde davranıyor, hatta gerektiğinde size yol gösteriyoruz.

Organizasyon sektöründe moda olan trendleri yakından takip ediyoruz. Modern yöntem ve teknikleri mutlaka bünyemizde barındırıyor, her zaman kaliteli ekipmanlar ve aksesuarlar kullanıyoruz. İyi bir organizasyonun mükemmel bir takım çalışması sonucu ortaya çıktığına inanıyoruz. Bunun için de profesyonel ekibimizle titiz bir hazırlık süreci yürütüyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörün en iyi markalarından biri olmak için çalışıyoruz.

Nasıl bir evlilik teklifi organizasyonu hayal ettiğinizi öğrenerek hizmet sunmaya başlıyoruz. Nerede, nasıl bir an düşlüyorsanız bize net şekilde anlatmanız yeterli. Geniş konsept seçeneklerimizle size en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Evlilik teklifi, doğum günü kutlaması, mezuniyet, açılışlar, kurumsal etkinlikler, yıl dönümleri ve aklınıza gelen daha pek çok etkinlik hizmet veriyoruz. Her etkinliğin içeriği birbirinden farklı oluyor. Evlilik tekliflerin de sizin istediğiniz mekanı da göz önünde bulundurarak bizden temin etmek istediğiniz hizmet doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. DJ, lazer, ses ve ışık sistemler, host, hostes, mekan süslemesi gibi çok sayıda alanda başarıyla hizmet veriyoruz.

Siz de Kadıköy evlilik teklifi hizmeti veren firmalar arasında bir tercih yapacaksanız, hizmetlerimiz ve fiyatlandırmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Sayfada yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurup ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Rasimpaşa, Yavuztürk Sk. No:9, 34752 Kadıköy/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.