Evlilik Teklifi İstanbul

Sürpriz Perisi

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Sürpriz Perisi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Sürpriz Perisi Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Sürpriz Perisi Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Hayır

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Yıl Dönümü

Sürpriz Perisi Hakkında

Sürpriz yapmayı başlı başına profesyonel bir iş olarak görüyoruz. Sektörün öncü firmalarından biriyiz. 10 yılı aşkın deneyimle hizmet veriyor, pek çok çiftin hayatına sihirli dokunuşlarımızla güzellik katıyoruz. Özgün, yaratıcı ve kişiye özel konseptlerle organizasyon süreçlerine katkıda bulunuyoruz. Amacımız bizimle çalışan herkese mutluluk dağıtmak.

Kurucumuz Şirin Yücel işinde oldukça başarılı bir kadın. Gerek yurt içinde gerek de yurt dışında almış olduğu eğitimlerden sonra farklı sektörlerde üst düzey çalışma alanlarında görev almış birisi. Oldukça pozitif, adı gibi şirin ve yaratıcı. Bu dünyada herkesi memnun etmek isteğiyle yola çıkarak 2009 yılında Sürpriz Perisi Organizasyon ve Danışmanlık firmasını kurdu. Böylelikle dünya üzerinde evlilik teklifleri ile ilgili kurulan ilk firmanın sahibi kendisi oldu. Bu bağlamda “Evlilik Teklifi, Evlilik Teklifleri, Evlenme Teklifi, Evlenme Teklifleri” kelimelerinin marka tescili de 2010 yılından itibaren kendisine ait. Günümüzde de müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarına hala devam ediyor. Sayısız organizasyon gerçekleştiren Şirin Yücel, ulusal basında pek çok kez yer alarak başarısını çok sayıda alanda her geçen gün daha fazla duyurmakta.

Sürpriz Perisi Organizasyon olarak evlilik teklifinizi size özel detaylarla, isteklerinize bağlı olarak kişiselleştiriyor ve torunlarınıza mutlulukla anlatacağınız güzel bir anı kazandırıyoruz. Bu hizmeti sunarken neler istediğiniz, bizden beklentilerinizin neler olduğu çok önemli. Romantik bir gece hayal ediyor ya da çılgın bir eğlence düşlüyor olabilirsiniz. Detayları bizimle paylaştığınızda size tecrübelerimizle hem yol gösteriyor hem de yardımcı oluyoruz. Siz yeter ki hayal edin, biz o düşleri gerçeğe dönüştürmek için ustalıkla çalışıyoruz.

Hizmet sunarken A’dan Z’ye kişiselleştirilmiş olmasına özen gösteriyoruz. Bizim için başrol oyuncusu her zaman sizsiniz. Profesyonel ekibimizle birlikte tatlı heyecanınıza da ortak olarak oldukça keyifli bir evlilik teklifi hizmeti almanızı sağlıyoruz. Organizasyon düzenlerken konsept belirleme ve destek olmak dışında ekipman kiralama, yat kiralama, VIP araç kiralama, lazer ve projeksiyon cihazı kiralama gibi hizmetler de veriyoruz.

Klasik bir evlenme teklifi etmek yerine, uzun süreler boyunca konuşulacak bir organizasyon düzenlemek eminiz ki sizin için de oldukça cazip bir fikirdir. Yemek yiyeceğiniz restorandan mekana gidilecek araç modeli ve teminine kadar aklınıza gelen tüm detaylarla titiz bir şekilde ilgileniyoruz. Siz hiçbir detayla uğraşmıyorsunuz. Her şeyi sizin yerinize biz organize ediyoruz. Size sadece “Benimle evlenir misin?” sorusunu sormak ve anın keyfini çıkarmak kalıyor.

İstanbul’da evlilik teklifi konusunda size yardımcı olacak bir firma arıyor, İstanbul evlilik teklifi organizasyon fiyatlarına dair bir araştırma yapıyorsanız Sürpriz Perisi fiyat listesine de mutlaka göz atmalısınız. Bizimle tanışmak ve çalışmak isterseniz yapmanız gereken sayfada yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

  • Adres:

    Kuruçeşme, Beşiktaş, İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.