Evlilik Teklifi İstanbul

Sun Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Sun Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Sun Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Sun Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Hayır

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Hayır

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Evet

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Hayır

Alkol servisiniz var mı?

Hayır

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Sun Organizasyon Hakkında

Hayalinizdeki evlilik teklifinizi anlatmanız, onu gerçeğe dönüştürmemiz için yeterli. Sun Organizasyon ve Reklam Hizmetleri firmamızla uzun zamandır İstanbul’da başarıyla varlığımızı sürdürüyoruz. Pek çok güzel organizasyona imzamızı atıyor, çiftlerimizi sevindiriyoruz. Siz de düşlerinizin gerçeğe dönüşmesini istiyorsanız, bizimle tanışın.

Profesyonel bir ekibe sahibiz. Hizmet sunarken esas amacımız her zaman çiftlerimizi memnun etmek. Bunun için de nasıl bir organizasyon hizmeti almak istediğinizi detaylı olarak öğreniyoruz. Çalışmalarımızdan, size neler sunabileceğimizden uzun uzun bahsediyoruz. Paketlerin kısıtlayıcı olduğunu düşündüğümüz için herhangi bir paket sunmuyoruz. Tamamen sizin istek ve beklentileriniz doğrultusunda yardımcı oluyoruz. Kutlamanızı güzelleştirecek, bizden talep ettiğiniz hizmetlerin hazırlıklarını özenli bir şekilde yapıyoruz. İstenilen her mekanda evlilik teklifi organizasyonunuzu düzenleyebiliriz. Bize sadece nerede, nasıl bir evlilik teklifi organizasyonu hayal ettiğinizi net şekilde ifade etmeniz yeterli. Ayarladığınız ortamda size hoş bir ambiyansı kısa sürede yaratıyoruz.

Organizasyon hizmeti sağlamak bizim için çok kıymetli. Tatlı telaşlarınız esnasında çoğu detayı gözden kaçırabilir ya da unutabilirsiniz. İşte tam bu noktada devreye biz giriyoruz. Maltepe evlilik teklifi firmaları arasında yer alan markamızla size unutulmaz bir teklif organizasyonu vaat ediyoruz. Işık sistemi, lazer, DJ hizmeti, host, hostes temini, barkovizyon, istediğiniz renk ve konseptte mekan süslemesi gibi daha pek çok hizmeti kolaylıkla sağlıyoruz. Üstelik sadece evlilik teklifi organizasyonlarında yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda doğum günü kutlaması, kurumsal davetler ve yeni yıl partileri gibi daha pek çok etkinliğin de güzelleşmesine katkıda bulunuyoruz.

Sizinle en kısa sürede bir araya gelmek ve mutluluğa giden yolculuğunuzda hayallerinizi gerçekleştirmenize katkıda bulunmak istiyoruz. Siz de Sun’un değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için de sayfada yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Fındıklı Mahallesi, Hancıoğlu Caddesi, Maltepe/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.