Şebnem Yat Kiralama

E-posta Gönder

Evlilik Teklifi

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Fiyat

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Paket seçenekleriniz var mı?
 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?
 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?
 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?
 • Alkol servisiniz var mı?
 • İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?
 • Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Sorular

 • Verilen Hizmetler Organizasyon, Mekan Süslemesi, Yemek, Kokteyl, Canlı Müzik, Video, Fotoğraf, Lazer, Volkan, Balonlar, Pasta, Çiçek, Drone
 • Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz? Yat
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Söz, Nişan, Kına, Bekarlığa Veda, Yıl Dönümü, Doğum Günü, Parti, Kurumsal Etkinlik, Mezuniyet, Sünnet, Baby Shower

Önerilen Firmalar

Sürpriz Evi - Evlilik Teklifi
21 15 12

Beşiktaş

Sürpriz Evi - Evlilik Teklifi

1.500-2.000 TL
Ada Kalkan
13

Beşiktaş

Ada Kalkan

1.000-1.500 TL

Hakkında

Evlilik teklifi çiftler için çok özel. Siz de tüm detayların en titiz şekilde planlandığı, kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, İstanbul’da hizmet verdiğimiz Şebnem Yat Kiralama’da hayalinizi süsleyen organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

Yılın tüm mevsimlerinde, size keyifle hizmet veriyoruz. Lüks teknelerimiz içerisinde size ayrılmış özel bir bölümde organizasyonunuz boyunca sevgilinizle birlikte vakit geçirebiliyorsunuz. Evlilik tekliflerinin yanı sıra dilerseniz yıl dönümü, doğum günü gibi yat üzerinde yapılabilecek tüm butik kutlamalarınızda da bizi tercih edebilirsiniz.

Teknemizde hijyen kurallarına daima özen gösteriyoruz. Temizlik son derece titiz bir şekilde yapılıyor. Personelimiz sizinle her zaman yakın temasta oluyor, isteklerinizi yerine getiriyor. Üstelik şahsi araçlarınızla gelirseniz otopark sıkıntısı da çekmiyorsunuz. Teknelerimizin bulunduğu alanlarda araçlarınızı park edebiliyorsunuz.

Profesyonel fotoğraf ve video çekim imkanlarımız, çiçek aranjmanlarımız, kokteyl, romantik masa süslemeleri, yer volkanı gösterileri, karışık çerez tabağı, meyve tabağı, çikolata ikramı ve canlı müzik keyfi sunduğumuz hizmetler arasında yer alıyor.

Fiyatlarımız ise dönemsel olarak düzenlediğimiz kampanyalara göre değişkenlik gösteriyor. Paket içeriklerimizde yer alan hizmetleri ise isteğinize göre düzenleyebiliyorsunuz. Hizmet sunarken bilmelisiniz ki önceliğimiz bütçeden ziyade tamamen sizi memnun etmek. Her şey sizin ve sevgilinizin mutluluğu için. Bize hayalinizi anlatın ve gelin, kısa zamanda onu yatlarımızda yaşayın.

İstanbul yatta evlilik teklifi için şahane bir şehir. Güzergah olarak ise efsanelere konu olmuş Kız Kulesi önünü ya da farklı bir alanı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hayalinizdeki evlilik teklifinin arka fonu neresiyse işini profesyonel olarak yapan kaptanımızla birlikte dümenimizi o yöne kırıyor, rüyalarınızı gerçeğe dönüştürüyoruz.

Siz de Şişli evlenme teklifi organizasyon firmaları arasında yer alan markamızın şanslı çiftlerinden biri olmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey bizimle irtibat sağlamak. Bunun için sayfada bulunan iletişim sağlama araçlarıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Şebnem Hanım

 • Adres: Abdi İpekçi Caddesi Bostan Sokak Orjin Apt. No:15 Kat:5 Nişantaşı, 34367 Istanbul TurkeyYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!