Evlilik Teklifi İstanbul

Şebnem Yat Kiralama

  • Min. Fiyat
    7.500 -10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Şebnem Yat Kiralama Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500 -10.000 TL

Şebnem Yat Kiralama Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Şebnem Yat Kiralama Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Hayır

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Şebnem Yat Kiralama Hakkında

Evlilik teklifi çiftler için çok özel. Siz de tüm detayların en titiz şekilde planlandığı, kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, İstanbul’da hizmet verdiğimiz Şebnem Yat Kiralama’da hayalinizi süsleyen organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

Yılın tüm mevsimlerinde, size keyifle hizmet veriyoruz. Lüks teknelerimiz içerisinde size ayrılmış özel bir bölümde organizasyonunuz boyunca sevgilinizle birlikte vakit geçirebiliyorsunuz. Evlilik tekliflerinin yanı sıra dilerseniz yıl dönümü, doğum günü gibi yat üzerinde yapılabilecek tüm butik kutlamalarınızda da bizi tercih edebilirsiniz.

Teknemizde hijyen kurallarına daima özen gösteriyoruz. Temizlik son derece titiz bir şekilde yapılıyor. Personelimiz sizinle her zaman yakın temasta oluyor, isteklerinizi yerine getiriyor. Üstelik şahsi araçlarınızla gelirseniz otopark sıkıntısı da çekmiyorsunuz. Teknelerimizin bulunduğu alanlarda araçlarınızı park edebiliyorsunuz.

Profesyonel fotoğraf ve video çekim imkanlarımız, çiçek aranjmanlarımız, kokteyl, romantik masa süslemeleri, yer volkanı gösterileri, karışık çerez tabağı, meyve tabağı, çikolata ikramı ve canlı müzik keyfi sunduğumuz hizmetler arasında yer alıyor.

Fiyatlarımız ise dönemsel olarak düzenlediğimiz kampanyalara göre değişkenlik gösteriyor. Paket içeriklerimizde yer alan hizmetleri ise isteğinize göre düzenleyebiliyorsunuz. Hizmet sunarken bilmelisiniz ki önceliğimiz bütçeden ziyade tamamen sizi memnun etmek. Her şey sizin ve sevgilinizin mutluluğu için. Bize hayalinizi anlatın ve gelin, kısa zamanda onu yatlarımızda yaşayın.

İstanbul yatta evlilik teklifi için şahane bir şehir. Güzergah olarak ise efsanelere konu olmuş Kız Kulesi önünü ya da farklı bir alanı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hayalinizdeki evlilik teklifinin arka fonu neresiyse işini profesyonel olarak yapan kaptanımızla birlikte dümenimizi o yöne kırıyor, rüyalarınızı gerçeğe dönüştürüyoruz.

Siz de Şişli evlenme teklifi organizasyon firmaları arasında yer alan markamızın şanslı çiftlerinden biri olmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey bizimle irtibat sağlamak. Bunun için sayfada bulunan iletişim sağlama araçlarıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Abdi İpekçi Caddesi Bostan Sokak Orjin Apt. No:15 Kat:5 Nişantaşı, 34367 Istanbul Turkey

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.