Romeo Organizasyon

E-posta Gönder

Evlilik Teklifi

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

Beyoğlu, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta'dan az

Özellikler

 • Paket seçenekleriniz var mı?
 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?
 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?
 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?
 • Alkol servisiniz var mı?
 • İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?
 • Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Sorular

 • Verilen Hizmetler Organizasyon, Mekan + Organizasyon, Sürpriz Organizasyonu, Mekan Süslemesi, Yemek, Kokteyl, Canlı Müzik, Video, Fotoğraf, Volkan, Balonlar, Kırmızı Halı/Yürüme Yolu, Pasta, Çiçek
 • Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz? Yat, Tekne
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Yıl Dönümü, Doğum Günü

Önerilen Firmalar

Denizkızı Tekneleri
46 4 3

Fatih

Denizkızı Tekneleri

1.000 TL'den az
Ada Kalkan
13

Beşiktaş

Ada Kalkan

1.000-1.500 TL
Evora Yat Kiralama ve Organizasyon
11 1 6

Beşiktaş

Evora Yat Kiralama ve Organizasyon

1.000 TL'den az

Hakkında

Unutulmaz bir evlilik teklifi için tek yapmanız gereken Romeo Organizasyon ile çalışmak.

Her çiftin farklı bir aşk hikayesi olduğu gibi tabii ki farklı zevkleri de var. Sevgilinizi en iyi siz tanıyorsunuz. Onun nelerden hoşlanacağı, nasıl bir evlilik teklifinden etkileneceğini de en iyi siz bilirsiniz. Bu nedenle bize nasıl bir teklif anı düşlediğinizi anlatmanız onu gerçekleştirmemiz için yeterli. Eğer aklınız karışıksa ve bir türlü karar veremiyorsanız, o zaman size tecrübelerimizle yol gösteriyoruz.

İstanbul Boğazı’nın size en uygun lüks yatları sizi bekliyor. Yata yaklaştığınız andan itibaren patlayan flaşlarla organizasyonunuzu başlatıyoruz. Yata girdiğinizde, sizi ışıl ışıl parlayan renkli mumlar ve gül yaprakları ile süslenmiş bir masa karşılıyor. Tercihinize göre menü listenizi oluşturabiliyorsunuz. Baş başa romantik dakikalar geçirdikten sonra isterseniz Boğaz Köprüsü’nün altına lazer yazısı ile isterseniz de iç içe geçmiş sürpriz kutular ile evlenme teklifi edebilirsiniz. Tabii ki tüm bu anlara keman eşlik edecek.

Eğer yatta evlilik teklifi etme fikri size cazip gelmiyorsa, Boğaz’a karşı bir mekan önerisinde de bulunabiliriz. Güzel bir mekanda, hoş bir masa hazırlayarak güzel bir atmosfer oluşturabiliyoruz. Evlilik tekliflerinin son yıllarda en ön plana çıkan konsepti kumsal. Etrafı fenerlerle çevrili, üstüne gül yaprakları serpilmiş kırmızı bir halıdan yürüyerek, meşalelerle çevrili bir çardak altında baş başa, leziz bir yemek yiyebilirsiniz. Daha sonra ise yere çöküp evlilik teklifi edebilirsiniz. Helikopterde, yunuslarla ya da aklınıza gelen çok farklı alanlarda da size organizasyon düzenleme anlamında yardımcı oluyoruz.

Sürpriz bir organizasyon düzenleyecekseniz, doğru adrestesiniz. Biliyorsunuz ki Galata Kulesi, Karaköy’den İstiklal Caddesi'ne uzanan her sokakta bir görünüp bir kaybolan, ihtişamı ile herkesin ilgisini çeken bir yapı. Asırlardan beri kulaktan kulağa dolaşan “Galata Kulesi’ne ilk kiminle çıkarsan onunla evlenirsin.” sözünden yola çıkarak size özel sürpriz bir konseptimiz de var. Sevgilinizle gezmek için Galata Kulesi’nin etrafında dolaşıyorsunuz. Tam kulenin önüne geldiğinizde ise ansızın karşınıza fotoğraf çekme bahanesiyle çıkıyoruz. Birkaç fotoğraf çektikten sonra, arkanızı döndüğünüzde, açılan pankart ve insanların alkışları eşliğinde sevdiğinize sürpriz ve bir o kadar da unutulmaz bir teklif yapabilirsiniz. Hatta dilerseniz keman ile hoş bir şarkı da teklifinize eşlik edebilir.

Hizmet sunarken sözümüzün eri olduğumuzu bilmelisiniz. Öyle ki memnuniyet garantisi veriyor ve gerekirse para iadesi dahi yapabiliyoruz. Siz de Taksim’de evlenme teklifi organizasyonu konusunda yardımcı olacak bir firma arıyorsanız, buldunuz bile. Bize ulaşmak için tek yapmanız gereken sayfadaki formu doldurarak butona tıklamak.

İletişim

Barış Bey

 • Adres: Çatma Mescit, Çatma Mektep Sokak, Beyoğlu/İstanbul, TürkiyeYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!