Organizem Var

E-posta Gönder

 • Zeytinburnu, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Organizem Var Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.500-5.000 TL

Organizem Var Genel Özellikler

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Organizem Var Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Hayır


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Evet


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Organizem Var Hakkında

Organizasyon sektöründe ses, ışık, truss ve podyum ihtiyaçlarınıza, kiralık veya sabit sistem kurulumu taleplerinize anında yanıt veren, İstanbul lazer hizmeti sağlayan firmalar arasında öne çıkan bir markayız. Evlilik teklifi gibi heyecanlı kutlamalarınıza da eşlik ediyor, Organizem Var farkıyla şahane bir lazer gösterisi hazırlıyoruz.

Profesyonel iş anlayışına sahip, sektörel anlamda da oldukça deneyimli bir ekibiz. Çözüm ortaklarımızla iş birliği içerisinde çalışıyor ve beklentileriniz doğrultusunda birbirinden güzel çalışmalara imza atıyoruz. Farklı paket içerikleri sunarak bütçeniz ve zevkiniz doğrultusunda kaliteli bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Eğer hayaliniz lazer gösterisi eşliğinde evlilik teklifi etmekse, doğru yerdesiniz. Eminiz ki lazer şovu sevgilinizi çok etkileyecektir. Aşkınızı, içinizden geçen cümleleri veya evlilik teklifi sorunuzu lazerle İstanbul Boğazı’na yansıtıyoruz. Böylelikle tüm İstanbul aşkınıza şahitlik etmiş oluyor.

Program akışımız, İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzelliğinde gerçekleşmek üzere VIP yatımıza binmenizle başlıyor. Yata bindiğinizde sizin ve kız arkadaşınızın zevkine özel dekore edilmiş, kaliteli aksesuarla süslenmiş şık bir masayla karşılaşıyorsunuz. Burada renkli mumlar, balonlar, gül yaprakları, incili ya da taşlı çeşitli aksesuarlar oluyor. Daha sonra sizin seçmiş olduğunuz, aşkınızı anlatan ya da ikinizin parçası olan şarkıyı fonda çalıyoruz. Teklif anı geldiğinde ise 20 watt gücündeki lazer cihazımız ile evlilik teklifi sözlerinizi Boğaz Köprüsü’ne yazmaya başlıyoruz. Patlayan yer volkanları eşliğinde teklifinizi edip masanıza geri döndüğünüzde sizin için özel hazırlanmış bir çiçek aranjmanı, kutlama pastası ya da kız arkadaşınıza vermek istediğiniz özel bir hediyeyi masanızda bulunduruyoruz. Tüm bu yaşanan güzel anları fotoğraf ve video çekimi yaparak ölümsüzleştiriyoruz.

Tüm bunlara ve daha fazlasına sahip olmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Bize ulaşmak için sayfada yer alan bilgi formu eksiksiz doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  M.Efendi Mah. Yedikule Çırpıcı Yolu Cevizlibağ Akınsal San. Sit. FG Blok No:50 Topkapı / Zeytinburnu / İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.