Mavi Sancak Yat

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Mavi Sancak Yat Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Mavi Sancak Yat Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Hayır


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Mavi Sancak Yat Hakkında

Kaliteli bir hizmet anlayışıyla, bizi biz yapan değerlerimizi de göz önünde bulundurarak size hizmet veriyoruz. Önceliğimiz ise daima sizi memnun etmek ve beklentileriniz doğrultusunda unutulmaz bir evlilik teklifi organizasyonuna imza atmak.

Profesyonel kadromuz, modern ve aynı zamanda bakımlı teknelerimizle size hizmet veriyoruz. Kiralık yat, organizasyon düzenleme taleplerinize kısa sürede dönüş yapıyoruz. Size elimizden geldiğinde yardımcı oluyoruz.

Mavi Sancak Yat olarak pek çok organizasyona imza atıyoruz. Özel yüzme turu, yemekli yat kiralama ve evlilik teklifi ise çalışmalarımızın ağırlıklı olarak yoğunlaştığı alanlar. Evlilik teklifi hizmeti almak için bizimle görüştüğünüzde ilk olarak hayalinizde nasıl bir teklif anı olduğunu detaylı olarak öğreniyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle size gerektiğinde yol gösteriyoruz. Teknelerimiz yaz ve kış olmak üzere yılın tüm mevsimlerinde hizmet vermeye hazır. VIP tekneler kullanarak, kötü hava koşullarında kapanabilir ve ısıtmalı şekilde sizi ağırlamaktayız.

İster lazerle aşkınızı Boğaz Köprüsü’ne yazdıracağınız isterseniz de sadece Boğaz turu yapmanın size yeteceği bir hizmet alabilirsiniz. Pek çok paket alternatifi sunuyoruz. Her bütçeye ve zevke hitap edebilmek amaçlı size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yatımızı sizin için güzelce süslüyoruz. Mum ışığı, gül yaprakları ve kullandığımız diğer aksesuarla çok şık bir ortam oluşturuyoruz. Leziz yemeklerden oluşan bir menü tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz sadece kokteyl hizmeti de alabilirsiniz. İsteğinize göre havai fişek, volkan ve lazer gösteri de yapıyoruz. Tüm bu anların ve çok daha fazlasının unutulmaması için de fotoğraf ve video çekimi yapıyoruz.

İstanbul yatta evlenme teklifi yapmak için çok uygun bir şehir. Siz de sevgilinizle eşsiz bir an yaşamak istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfada yer alan formu doldurabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.