Karina Organizasyon

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

Karina Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.500-5.000 TL

Karina Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta'dan az

Karina Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Hayır


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Karina Organizasyon Hakkında

Kurucumuz Atilla Demirci öncülüğünde hizmet hayatına atıldığımız Karina Organizasyon çatısı altında bugüne kadar çok sayıda mutlu ana şahitlik ettik. Eğer dilerseniz kaliteli hizmetimizi sizinle tanıştırmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

Bireysel ve kurumsal tüm organizasyonlarda eksiksiz ve kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Özel günlerinizde önceliğimiz tabii ki sizi memnun etmek. Bunun için de fikirlerinizi ve beklentilerinizi her zaman çok ciddiye alıyoruz. Güler yüzlü tavrımız ve profesyonel iş ahlakımızla size en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Evlilik teklifi organizasyonlarının yanı sıra aynı zamanda düğün, doğum günü, mezuniyet, yıl dönümü, bekarlığa veda ve iş yemekleri gibi çok sayıda kutlamaya ev sahipliği yapmaktayız. Üstelik tüm bu hizmetleri sunarken istediğiniz konseptleri oluşturuyoruz.

İstanbul Boğazı dillere destan bir güzelliğe sahip. Tarihe tanıklık etmiş bu eşsiz şehirde VIP yat ve restoran tipi teknelerimizle istediğiniz organizasyonları gerçeğe dönüştürüyoruz. Program akışımız sizin için hazırlamış olduğumuz yatımıza binerek başlıyor. Mum ışığında, güller ve leziz yemeklerle süslü bir ortamda sizi ağırlıyoruz. Tam Boğaz Köprüsü’ne yaklaştığımızda ise teklif anı için istediğiniz şarkıyı çalıyoruz. İster evlilik teklifi sorunuzu isterseniz de başka bir cümleyi ya da kelimeyi lazer ile köprüye yazıyoruz. Sizin soruyu sormanızla birlikte volkanları patlatıyoruz. Bu esnada yüzüğü takıyor ve tabii ki birbirinize sarılıyorsunuz.

Çok sayıda paket seçeneğine sahibiz. Bütçeniz ya da tamamen istekleriniz doğrultusunda size en uygun pakete bizimle yapacağınız görüşme esnasında rahatlıkla karar verebilirsiniz. Bebek yatta evlilik teklifi firmaları arasında yer alan şirketimizin şanslı çiftlerinden biri olmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için de sayfada yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.