Evlilik Teklifi İstanbul

Karina Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Firma Yetkilisi

Karina Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Karina Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Karina Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Karina Organizasyon Hakkında

Kurucumuz Atilla Demirci öncülüğünde hizmet hayatına atıldığımız Karina Organizasyon çatısı altında bugüne kadar çok sayıda mutlu ana şahitlik ettik. Eğer dilerseniz kaliteli hizmetimizi sizinle tanıştırmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

Bireysel ve kurumsal tüm organizasyonlarda eksiksiz ve kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Özel günlerinizde önceliğimiz tabii ki sizi memnun etmek. Bunun için de fikirlerinizi ve beklentilerinizi her zaman çok ciddiye alıyoruz. Güler yüzlü tavrımız ve profesyonel iş ahlakımızla size en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Evlilik teklifi organizasyonlarının yanı sıra aynı zamanda düğün, doğum günü, mezuniyet, yıl dönümü, bekarlığa veda ve iş yemekleri gibi çok sayıda kutlamaya ev sahipliği yapmaktayız. Üstelik tüm bu hizmetleri sunarken istediğiniz konseptleri oluşturuyoruz.

İstanbul Boğazı dillere destan bir güzelliğe sahip. Tarihe tanıklık etmiş bu eşsiz şehirde VIP yat ve restoran tipi teknelerimizle istediğiniz organizasyonları gerçeğe dönüştürüyoruz. Program akışımız sizin için hazırlamış olduğumuz yatımıza binerek başlıyor. Mum ışığında, güller ve leziz yemeklerle süslü bir ortamda sizi ağırlıyoruz. Tam Boğaz Köprüsü’ne yaklaştığımızda ise teklif anı için istediğiniz şarkıyı çalıyoruz. İster evlilik teklifi sorunuzu isterseniz de başka bir cümleyi ya da kelimeyi lazer ile köprüye yazıyoruz. Sizin soruyu sormanızla birlikte volkanları patlatıyoruz. Bu esnada yüzüğü takıyor ve tabii ki birbirinize sarılıyorsunuz.

Çok sayıda paket seçeneğine sahibiz. Bütçeniz ya da tamamen istekleriniz doğrultusunda size en uygun pakete bizimle yapacağınız görüşme esnasında rahatlıkla karar verebilirsiniz. Bebek yatta evlilik teklifi firmaları arasında yer alan şirketimizin şanslı çiftlerinden biri olmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için de sayfada yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli.

İletişim

  • Adres::

    Cevdet paşa Cad. 34342 Bebek/İSTANBUL

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.