Evlilik Teklifi İstanbul

Hayatımın Sürprizi

Hayatımın Sürprizi
  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Hayatımın Sürprizi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Hayatımın Sürprizi Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Hayatımın Sürprizi Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Yıl Dönümü

Hayatımın Sürprizi Hakkında

Uzun zamandır evlilik teklifi organizasyonları ile özel olarak ilgilenen ve çiftlerin hayatlarına dokunan bir firmayız. Hayatımın Sürprizi’nde çok sayıda çifti hayallerine kavuşturarak, ömürleri boyunca unutamayacakları bir hatıra kazanmalarını sağlıyoruz. Siz de düşlediğiniz evlilik teklifi anını, bizimle birlikte gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Plajda, terasta, romantik mekanlarda ya da yatta… Kısacası aklınıza gelen daha pek çok yerde evlilik teklifi etmenize imkan sağlıyoruz. Her çiftin karakteri, aşk hikayesi ve zevkleri birbirinden farklı. İlişkinizi en iyi sizin bildiğinizi düşünerek tabii ki önce sizin istek ve beklentilerinizi dinliyoruz. Tecrübelerimizle size yol göstersek de son kararı her zaman siz veriyorsunuz.

Teklif yapacağınız zaman diliminde çok heyecanlı olacağınızın farkındayız. Heyecan ve telaş içerisindeyken kendiniz hazırlık yaptığınızda pek çok ayrıntıyı gözden kaçırabilirsiniz. İşte tam olarak bu noktada devreye biz giriyoruz. Siz sadece nasıl bir hizmet almak istediğinizi detaylı olarak anlatıyorsunuz, geriye kalan tüm ayrıntılarla A’dan Z’ye biz ilgileniyoruz. Önceliğimiz ise daima sizi memnun etmek ve teklifinizin ikiniz için de eşsiz olmasını sağlamak.

Evlilik teklifi edeceğiniz mevsim çok önemli. Hangi mevsimdeyseniz o şartlara uygun bir mekan tercih etmelisiniz. Bulunacağınız yerin de hava koşulları konusunda size sağladığı imkanları her zaman göz önünde bulundurmalısınız. Ortamın süslenmesinde kullanılacak aksesuarlardan yemek menünüze kadar her detayla yakından ilgileniyoruz. Öyle ki size sadece “Benimle evlenir misin?” diye sormak ve içinde bulunduğunuz atmosferin tadını müstakbel eşinizle birlikte çıkarmak kalıyor.

Siz de İstanbul evlilik teklifi firmaları arasında yer alan markamız Hayatımın Sürprizi’nde rüyalarınızı kolayca gerçekleştirmek ve bizden organizasyon anlamında profesyonel destek almak isterseniz tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek. Bunun için de sayfada yer alan iletişim formunu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna basmanız yeterli.

İletişim

  • Adres::

    Şirinevler, Esentepe Sk., 34188 Bahçelievler/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.