Evlilik Teklifi İstanbul

Evlilik Teklifim My Wedding

 • Min. Fiyat
  5.000 TL'den az

 • 2024
  Çiftlerin Tercihi

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Satış & Pazarlama

Evlilik Teklifim My Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Evlilik Teklifim My Wedding Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Evlilik Teklifim My Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Evet

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Kumsal

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Evlilik Teklifim My Wedding Hakkında

Aşk dolu bir beraberliğin dönüm noktası evlilik teklifidir. Bu teklif, partnerlerin arasındaki sevgiyi, bağlılığı ve gelecek planlarını pekiştirir. İşte bu yüzden teklif anın unutulmaz, sıra dışı olması ve özenle planlanması oldukça önemli bir adım. Bu noktada devreye biz giriyoruz ve İstanbul evlilik teklifi organizasyon şirketlerinden Evlilik Teklifim My Wedding olarak romantik bir teklif için kolları sıvıyoruz.

Deneyim

2018 yılından bu zamana dek firma sahibi olarak İstanbul evlilik teklifi organizasyonu ve planlama noktasında tek başıma işleri yürütüyorum. Gerektiği noktalarda profesyonel destek sağlayabilecek meslektaşlarımla iş birliği içerisinde hareket ediyorum. Genel itibariyle disiplinli ve koordinasyonlu çalışmamdan ötürü ekip arkadaşlarına gerek kalmadan her evlilik teklifi organizasyonunun üstesinden kolalıkla geliyorum.

Hizmetler

Sevgilinize aşkınızı göstermeniz ve onu mutlu etmeniz için geliştirdiğimiz konseptler İstanbul Riva’da yer alıyor. Birlikte yaşayacağınız hayatın başlangıcını işaret edeceğiniz yerler arasında bahçeli taş ev ve bahçeli piramit ev konsepti bulunuyor. “Evet” kelimesiyle bağlılığınızı teyit edeceğiniz bu romantik evler içerisinde sizler için lezzetli yemeklerden oluşan sofra kuruluyor. Mekan süslemeleri ve sis makinesi eşliğinde muhteşem bir görünüm elde ediliyor.

Canlı müzik olanağıyla duygu dolu anlar notalara yansıtılıyor. Çiçeklerin oluşturduğu büyülü ambiyans ile duygularınız pekiştiriliyor. Sizler bu yoğun hisler içerisindeyken profesyonel fotoğrafçımız bu harika anları kareliyor. Video çekimleri ile birlikte harika bir evlilik teklifi klibi ortaya çıkıyor. Bu hizmetimizin dışında ek olarak söz, nişan, kına gecesi,kır düğünü organizasyonları düzenlediğimizi de belirtmek isteriz.

Gelecekte birlikte olma arzunuzu en özel şekilde yansıtmak isterseniz harika konseptlerimizle buradayız. İstanbul evlilik teklifi organizasyon fiyatları araştırmanızda Evlilik Teklifim My Wedding’in fiyat teklifini öğrenmek isterseniz bizlere iletişim numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Alternatif bir yol olarak “Ücretsiz Teklif Al” iletişim formunu doldurarak da fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon::

  0216 706 01 38

 • Adres::

  Alibahadır Mah. Riva Cd. No:11 Beykoz İst.

 • Haritadaki Konumu

  Evlilik Teklifim My Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.