Evlilik Teklifi İstanbul

Evlenme Teklifi Pankartı

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Evlenme Teklifi Pankartı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Evlenme Teklifi Pankartı Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Evlenme Teklifi Pankartı Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Hayır

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Hayır

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Evet

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Hayır

Alkol servisiniz var mı?

Hayır

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Hayır

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Hayır

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Pankart

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Yıl Dönümü

Evlenme Teklifi Pankartı Hakkında

Evlilik teklifi çok özel bir an. İşte biz de Evlenme Teklifi Pankartı ailesi olarak bu eşsiz anlarınıza ufak dokunuşlarımızla katkıda bulunmak istiyoruz.

Hizmet sunarken önceliğimiz daima sizi memnun etmek ve aşkınızı ölümsüzleştirmek. Evlilik teklifi ederken aklınızda pek çok detay olduğuna eminiz. Evlilik teklifinizi nerede ederseniz edin üzerinde size ait yazılar ve görsellerden oluşan pankartınız oldukça şık duracaktır. Bunun için tek yapmanız gereken bize ulaşmak, isteklerinizden söz etmek.

Profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Evlilik teklifi, doğum günleri, yıl dönümleri gibi aklınıza gelen tüm özel gün ve kutlamalar için başarıyla hizmet veriyoruz. Öncelikle sizinle istediğiniz pankart detaylarını ayrıntılı olarak konuşarak çalışmamıza başlıyoruz. İstediğiniz ölçülerde pankart hazırlıyoruz. Belirttiğiniz ölçü doğrultusunda daha önce yaptığımız çalışma örneklerini de göz önünde bulundurarak bize istediğiniz modelin nasıl olduğunu belirtmenizi istiyoruz. Ardından ödeme işlemine geçiyoruz. Ödemeyi aldıktan sonra size tasarımı atıyoruz. Tasarım üzerinde dilerseniz değişiklik talep edebiliyorsunuz. Yaklaşık 2 saat gibi kısa bir sürede son haline onay verdiğiniz pankartınızı hazırlıyoruz. Pankartı ister iş yerimizden isterseniz kargo yoluyla kapıya teslimat şeklinde alabiliyorsunuz.

Pankartları hazırlarken kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Pankartınız istediğiniz görsellerden, beğendiğiniz renklerden ve yazı tiplerinden oluşuyor. Bu nedenle fikirlerinizi ayrıntılı olarak belirtmenizi istemekteyiz. İçinize sinen bir hizmet alabilmeniz açısından doğru iletişim kurabilmemiz oldukça önemli. Tüm bunlara ek olarak sunduğumuz paket içeriklerinden de yararlanabilir, sevgilinizle ömür boyu saklayacağınız hoş bir hatırayı firmamız aracılığıyla hemen edinebilirsiniz.

İstanbul’da evlilik teklifi fikirleri araştırması yapıyorsanız pankart hizmetimizi mutlaka değerlendirmelisiniz. Bize ulaşmak için sayfada yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurup ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda bir araya gelmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Mustafa Kemalpaşa Mah. Beyoğlu Cad. Cami Sk.No:130 AVCILAR / İSTANBUL

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.