Barış Gökhan Naldemirci

Events by Alfred

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Barış Gökhan Naldemirci
  Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Events by Alfred Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Events by Alfred Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Hayır


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Events by Alfred Hakkında

Events by Alfred olarak hayalleriniz ve zevkleriniz doğrultusunda organizasyonlar düzenliyoruz. Düğün kliplerinizde, yıl dönümü kutlamalarınızda, evlilik teklifi anınızda ve doğum günü partilerinizde etkinliğin olacağı mekanı da göz önünde bulundurarak kişiye özel konseptler tasarlıyoruz.

İstanbul evlilik teklifi organizasyon firmaları arasında yer alıyoruz. 5 yılı aşkın bir tecrübeye sahibiz. Mekan seçiminden doğru ekipman kullanımına kadar aklınıza gelen her ayrıntıyla özel olarak ilgileniyoruz. Kullandığımız kaliteli malzemeler ve çözüm ortaklarımızla iş birliği içerisinde sunduğumuz hizmetleri de göz önünde bulundurursanız, kusursuz bir çalışma süreci yürüttüğümüzü göreceksiniz. Etkinliğinizi tüm detaylarıyla profesyonel bir şekilde planlıyor, tatlı telaşlarınızda sizin yanınıza oluyoruz. Mutluluğa giden adımlarda siz heyecandan saniyeleri sayarken, biz de hayalinizdeki konsepti hazırlamış bir şekilde sizin eşsiz güzelliğinizi seyrediyoruz.

Event by Alfred olarak etkinliklere yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyoruz. Kalıpların dışına çıkmayı kendimize misyon edinmiş bir durumdayız. Dünya trendlerini de daima göz önünde bulundurarak, kişiye özel, fark yaratan, ayrıntılara önem veren yeni konseptler üreterek size hizmet veriyoruz. İstediğiniz her mekanda evlilik teklifi etmenizi sağlıyoruz. Cihangir’de Boğaz manzaralı bir terasımız bulunuyor. Buna ek olarak bize ait olan çiftlik evinde ve villa bahçemizde de evlilik teklifi ve diğer organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Siz de İstanbul’da evlilik teklifi fikirleri üzerine düşünüyorsanız, dilerseniz bu fikri birlikte tasarlayabilir ya da tamamen size ait olan fikri hayata geçirebiliriz. Hayatınızı birlikte sürdürmek istediğiniz doğru kişiyi bulduysanız ve ona evlilik teklifi edecekseniz size benzersiz ve herkesi hayran bırakacak değişik fikirler sunmaya hazırız. Bunun için tek yapmanız gereken bize hayallerinizi ve isteklerinizi anlatmanız.

Bizimle bir an önce iletişime geçmek ve detayları konuşmak için sayfada yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.