Etkili Yatçılık Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Etkili Yatçılık Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Etkili Yatçılık Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Evet

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Hayır

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon, Mekan + Organizasyon, Sürpriz Organizasyonu, Mekan Süslemesi, Yemek, Kokteyl, Canlı Müzik, Pankart, Video, Fotoğraf, Lazer, Sis Makinesi, Havai Fişek, Volkan, Dilek Feneri, Balonlar, Kırmızı Halı/Yürüme Yolu, Slayt Gösterisi, Pasta, Çiçek, Drone, İsim Yazdırma, VIP Araç, Host/Hostes, Hediye

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat, Tekne, Kumsal, Doğa, Tarihi Mekan, Restoran, Kafe, Sinema, Helikopter, Otel, Ev

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz, Nişan, Kına, Bekarlığa Veda, Yıl Dönümü, Doğum Günü, Parti, Açılışlar, Kurumsal Etkinlik, Sünnet, Baby Shower

Etkili Yatçılık Organizasyon Hakkında

Evlilik teklifi anı elbette tüm çiftler için çok özel ve duygusal detayları bünyesinde barındırıyor. Biz de böyle şahane bir olayın parçası olmak için hizmet veriyor, teklif anınızı güzelleştiriyoruz.

2010 yılından itibaren Etkili Yatçılık ve Organizasyon firması olarak İstanbul’da hizmet veriyoruz. Taleplerinize bağlı olarak İzmir, Ankara ve Bursa’da da faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan size unutulmaz bir organizasyon hazırlıyoruz. Birbirinden farklı evlilik teklifleri ve tarzınızı ortaya koyacak benzersiz paketlerimiz bulunuyor. Evlilik teklifi, yıl dönümü kutlaması veya doğum günü sürprizlerinizi farklı kılacak pek çok hizmeti bizimle alabilirsiniz.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için profesyonel ekibimizle birlikte büyük bir keyifle çalışıyoruz. Kurgulu evlilik teklifi yaparak sevgilinizi şaşırtıyor, kumsalda, helikopterde, yatta, Kız Kulesi ve Çırağan Sarayı’nda, sinemada, villa ve ev ortamında kısacası aklınıza gelen her yerde harika bir organizasyon içeriği hazırlayarak evlilik teklifi etmenizi sağlıyoruz. Paket içeriklerimizde ise mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekimi, çiçek aranjmanları, müzisyen kiralama hizmetlerimiz de bulunuyor. Bize nasıl bir teklif hayal ettiğinizi anlatmanız yeterli. Tecrübelerimize dayanarak size en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

En yeni ve son model yatlar kullanıyor, lazer gösterisi yaparak köprü altına isminizi yazdırıyoruz. İstanbul’un en seçkin restoranlarından en leziz yemekleri organizasyon menünüz içerisine memnuniyetle dahil ediyoruz. Gereken ortam süslemesini de yaparak servis konusunda da kusursuz bir iş ortaya çıkarıyoruz. Bugüne kadar güler yüzümüz, hoşgörümüz ve dillere destan misafirperverliğimizle çok sayıda çifti sanki kendi evlerindeymiş gibi hissettirmeyi başardık. Sayısız mutluluk gözyaşına şahit olduk. Sıradaki şanslı çiftimiz neden siz olmayasınız?

Siz de Sarıyer’de evlilik teklifi düzenlemek istiyorsanız bir an önce bizimle iletişime geçin. Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Etkili Yatçılık Organizasyon Yorumları (1)

Serap & Okan

Düğün Tarihi: 01.04.2023

Gerçekten muhteşem bir organizasyondu. En baştan en son ana kadar organizasyonu adım adım takip eden Erdal Bey ve ekibine ilgi ve alakaları en içten dileklerimle teşekkür ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.