Evlilik Teklifi İstanbul

Dorist Yatçılık

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Dorist Yatçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Dorist Yatçılık Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Dorist Yatçılık Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Hayır

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Hayır

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Hayır

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Hayır

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Dorist Yatçılık Hakkında

Boğaz turizmi sektöründe hem kurumsal hem de güvenilir firmalar arasında Dorist Yatçılık olarak ön plana çıkıyoruz. Sektörün tüm ihtiyaçlarını, çiftlerin isteklerini ve tüm müşterilerimizin bizden beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz. Başarılı iş ortaklıklarımız ve profesyonel çalışanlarımızla birlikte özel günlerinizi unutulmaz kılıyoruz.

Herkesin aşkı, ilişkisi eminiz ki kendine has çok özel detaylardan oluşuyor. Birlikteliğin en hoş anlarından biri de şüpheniz evlilik teklifi anı. Eğer siz de evlenme teklifi edeceğiniz mekanın yat olmasını istiyorsanız, birbirinden farklı modellerimiz ve çeşitli konseptlerimizle size yardımcı olmaya her zaman hazırız. Yatımız içerisinde ister sevgilinizle baş başa kalabilir isterseniz de yata yakınlarınızı davet edebilirsiniz. Yemekli, yemeksiz ve kokteyl alternatiflerimizle size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz. İstanbul yatta evlilik teklifi etmek için çok uygun bir şehir. Bu nedenle de evlilik teklifinize İstanbul Boğaz’ını, Kız Kulesi’ni ve Dolmabahçe Sarayı’nı da şahit edebiliyoruz. Hatta dilerseniz Boğaz Köprüsü’ne lazerle istediğiniz mesajı yazabiliyoruz. Böylelikle mutluluğunuzu herkese rahatlıkla duyurabilirsiniz.

Esnek ve uygun fiyatlı paketlerimizle bizi tercih eden çiftlerimizin beklentilerine en uygun hizmeti veriyoruz. Evlilik teklifi kutlamalarımızın yanı sıra Boğaz, Ada ve Karadeniz turları, düğün eğlenceleri, mezuniyet kutlamaları, doğum günü partileri gibi organizasyonlara da hizmet veriyoruz. İstediğiniz konsepti rahatlıkla yatlarımız içerisinde özenle hazırlıyoruz. Bize sadece nasıl bir hizmet almak istediğinizi belirtmeniz, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmemiz için yeterli oluyor. İstediğiniz konsept içeriğini belirli ek ödemelerin bilgisini önceden vererek rahatlıkla sağlayabiliyoruz.

Bizimle her an kolayca iletişime geçebiliyorsunuz. 7/24 yetkililerimizle birlikte taleplerinizi karşılamak için hazırız. Siz de Sarıyer sahilde evlilik teklifi edebileceğiniz bir yat arıyorsanız, sayfada bulunan formu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

  • Adres:

    Eski Büyükdere Cad. Giz 2000 Plaza No: 7 Kat: 9 Daire: 34 Maslak/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.