Dorist Yatçılık

E-posta Gönder

 • Sarıyer, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Dorist Yatçılık Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.500-5.000 TL

Dorist Yatçılık Genel Özellikler

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Dorist Yatçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Hayır


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Hayır


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Hayır


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Dorist Yatçılık Hakkında

Boğaz turizmi sektöründe hem kurumsal hem de güvenilir firmalar arasında Dorist Yatçılık olarak ön plana çıkıyoruz. Sektörün tüm ihtiyaçlarını, çiftlerin isteklerini ve tüm müşterilerimizin bizden beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz. Başarılı iş ortaklıklarımız ve profesyonel çalışanlarımızla birlikte özel günlerinizi unutulmaz kılıyoruz.

Herkesin aşkı, ilişkisi eminiz ki kendine has çok özel detaylardan oluşuyor. Birlikteliğin en hoş anlarından biri de şüpheniz evlilik teklifi anı. Eğer siz de evlenme teklifi edeceğiniz mekanın yat olmasını istiyorsanız, birbirinden farklı modellerimiz ve çeşitli konseptlerimizle size yardımcı olmaya her zaman hazırız. Yatımız içerisinde ister sevgilinizle baş başa kalabilir isterseniz de yata yakınlarınızı davet edebilirsiniz. Yemekli, yemeksiz ve kokteyl alternatiflerimizle size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz. İstanbul yatta evlilik teklifi etmek için çok uygun bir şehir. Bu nedenle de evlilik teklifinize İstanbul Boğaz’ını, Kız Kulesi’ni ve Dolmabahçe Sarayı’nı da şahit edebiliyoruz. Hatta dilerseniz Boğaz Köprüsü’ne lazerle istediğiniz mesajı yazabiliyoruz. Böylelikle mutluluğunuzu herkese rahatlıkla duyurabilirsiniz.

Esnek ve uygun fiyatlı paketlerimizle bizi tercih eden çiftlerimizin beklentilerine en uygun hizmeti veriyoruz. Evlilik teklifi kutlamalarımızın yanı sıra Boğaz, Ada ve Karadeniz turları, düğün eğlenceleri, mezuniyet kutlamaları, doğum günü partileri gibi organizasyonlara da hizmet veriyoruz. İstediğiniz konsepti rahatlıkla yatlarımız içerisinde özenle hazırlıyoruz. Bize sadece nasıl bir hizmet almak istediğinizi belirtmeniz, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmemiz için yeterli oluyor. İstediğiniz konsept içeriğini belirli ek ödemelerin bilgisini önceden vererek rahatlıkla sağlayabiliyoruz.

Bizimle her an kolayca iletişime geçebiliyorsunuz. 7/24 yetkililerimizle birlikte taleplerinizi karşılamak için hazırız. Siz de Sarıyer sahilde evlilik teklifi edebileceğiniz bir yat arıyorsanız, sayfada bulunan formu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

 • Adres:

  Eski Büyükdere Cad. Giz 2000 Plaza No: 7 Kat: 9 Daire: 34 Maslak/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.