Cine Majestic

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Cine Majestic Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta'dan az

Cine Majestic Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Hayır


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Hayır


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Hayır

Tüm Sorular

Cine Majestic Hakkında

Sinemayı, filmleri seviyorsanız, sizin için harika bir organizasyon planımız var. Cine Majestic Beyoğlu’da sizi evlendiriyor, doğduğunuz günü kutluyor ve sevginizi en profesyonelce şekilde dile getirmenize yardımcı oluyoruz. Eğer siz de sevgilinize unutamayacağı bir evlilik teklifi yapmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Sinema ve film sektöründe aslında 70 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olmamıza rağmen Majestic Filmcilik ve Sinemacılık olarak 2003 yılından beri hizmet veren bir sinema salonuyuz. Bir aile şirketi olduğumuzu söyleyebiliriz. İstiklal Caddesi’nde bulunan sinema salonumuz Beyoğlu’nun en yeni binalarından biri. Bu nedenle de oldukça güvenilir bir yapı. Temeli çelik raylar üzerinde. Kapalı bir alan olmamıza karşın yılın tüm mevsimlerinde güvenle hizmet alabilirsiniz.

Profesyonel olarak çalışıyoruz. Oldukça beğenilen bir sinema salonuyuz. Pek çok vizyon ve sanat filmini salonumuzda yayınlıyoruz. Üstelik yerimiz de oldukça merkezi ve popüler bir alanda. Beyoğlu’nda… Bizimle çalışmak istediğinizde sizinle önce bir ön görüşme yapıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalardan, yaşadıklarımızdan da örnekler vererek size organizasyon detayları hakkında bilgi veriyoruz.

İster size ait görüntülerin yer aldığı bir slayt eşliğinde isterseniz de sadece izlemeye geldiğiniz bir vizyon filminin başlamadan hemen öncesinde, film arasında ya da film sonunda evlilik teklifini edebilirsiniz. Sizden sadece hayal etmenizi istiyoruz. Sevgilinizi alıp, salonumuza geliyorsunuz. Seçtiğiniz filme giriyorsunuz. Film ara verdiğinde ekranda birden sizin görüntülerinizden oluşan video klip yayınlanıyor. Ve tam bu esnada yere çöküp “Benimle evlenir misin?” diye soruyorsunuz. Sizce de oldukça romantik ve hoş değil mi?

Taksim’de evlilik teklifi yapacaksanız ve tüm bu hizmetleri almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfada yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İstiklal Cad .Ayhan Isık Sk. No:10 Taksim / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.