Bukre Event Planner

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Bukre Event Planner Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Bukre Event Planner Genel Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta

Bukre Event Planner Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet


Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet


Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır


Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Tüm Sorular

Bukre Event Planner Hakkında

Yenilikçi bakış açımız ve profesyonel hizmetlerimizle hayalini kurduğunuz evlilik teklifi organizasyonunu Bukre Event Planner ailesi olarak düzenlemeye hazırız. Eğer siz de unutulmaz bir teklif anı hayal ediyorsanız, bir an önce bizimle tanışmalısınız.

Alanında uzman, işini severek ve bir o kadar da titiz bir şekilde yapan bir ekibiz. Her zaman kaliteli organizasyonlara imza atmak ve bizi tercih edenleri memnun etmek için çalışıyoruz. Kendimizi daima geliştirmeye çalışıyor, moda olan tüm organizasyon trendlerini yakından takip ediyoruz. Kaliteli aksesuarlar kullanıyor, şıklığı ön planda tutuyoruz. Üstelik sadece evlilik teklifi organizasyonları için hizmet vermekle kalmıyor aynı zamanda nişan, düğün, doğum günü kutlaması gibi aklınıza gelen pek çok etkinlik için de istenilen uygun ortamı oluşturuyoruz.

Aşkın, sevginin olduğu her yerde biz de varız. Bunun için evlilik teklifi organizasyonlarında çok heyecanlanıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğrenerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Hizmet içeriklerimizin detaylarını ve daha önce imza attığımız organizasyonlarımızdan da bahsediyoruz. Talepleriniz doğrultusunda size özel şık bir masa hazırlıyoruz. Kırmızı rengin hakim olduğu süslemelerimizle eminiz ki sevgilinizin kalbini bir kez daha çalacaksınız.

Kırmızı renk balonlar, gül yapraklarıyla süslü, mum ışığında bir ortamda sevgilinize o meşhur “Benimle evlenir misin?” sorusunu sorabilirsiniz. Romantik detaylarla süslü bu atmosferde özel olarak istediğiniz bir aksesuar ya da hizmet içeriği varsa bize rahatlıkla belirtebilirsiniz. Sizin için en kısa zamanda gereken hazırlıkları yaparak tam da hayal ettiğiniz ambiyansı oluşturuyoruz.

Siz de İstanbul evlenme teklifi firmaları arasında yer alan şirketimizin şanslı çiftlerin biri olmak, güzel bir evlilik teklifi planlamak ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz sayfada bulunan iletişim formumuzu eksiksiz doldurabilir ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Fikirtepe, Başyiğit Sk. No:16, 34720 Kadıköy/İstanbul, Turkey

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bukre Event Planner Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.