Boğazda Organizasyon

E-posta Gönder

Boğazda Organizasyon

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

Boğazda Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 -7.500 TL

Boğazda Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Boğazda Organizasyon Sık Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Hayır


Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet


Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır


Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Tüm Sorular

Boğazda Organizasyon Hakkında

Hayatınızdaki en önemli günlerden birini, düğün gününüzü farklı bir organizasyon olarak gerçekleştirmek ister misiniz? Boğaz’da yat organizasyonu konusunda profesyonel olan bir işletme ile mutluluğa uğurlanabilirsiniz. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

2000 yılında seyahat acenteliği olarak girdiğimiz bu yolda her geçen yıl kendimizi geliştirerek çiftlerimizin en mutlu olduğu anlara ev sahipliği yapmayı amaçladık. Verdiğimiz profesyonel hizmetin başarılı olduğunu çiftlerimizin geri bildirimlerinden anladık. Bu güvenle birlikte tekne sayımızı geliştirdik. Born ve Aldesa adını verdiğimiz şık teknelerimiz ile düğünlerinize farklı bir yorum katıyoruz.

Yılların verdiği tecrübe ile düğünlerinizde istediğiniz özellikleri çok iyi biliyoruz. En özel günlerinizde bizi tercih etmenin verdiği sorumluluk ile çalışıyor, isteklerinizi eksiksiz bir şekilde tamamlamayı amaçlıyoruz. Teknelerimizde bugüne kadar yerli ve yabancı olmak üzere 250 binin üzerinde misafirimize hizmet verdik. 250 bin misafirin memnuniyetini sağladığımız teknemizde neden bir diğeri siz olmayasınız?

Born teknemiz toplamda 300 kişilik kokteyl organizasyonlarına imza atabiliyor. Yemekli bir düğün düşünüyorsanız da 150 kişiye kadar ev sahipliği yapabiliyoruz. Aldesa ise daha küçük ve butik organizasyon için oldukça tercih edilen teknelerimizden biri. 25 kişilik yemekli butik bir etkinliğe imza atabiliyorsunuz. Aynı zamanda evlilik teklifleri, doğum günleri, yıl dönümleri mezuniyet yemekleri ve iş yemekleri gibi özel anlarınız için en özel seçeneklerden biri; Aldesa.

İsteklerinizi hem en doğru hem de en hesaplı şekilde tamamlamaya çalışıyoruz. Süsleme, masa ve sandalye giydirmeleri, ses sistemi, DJ performansı, kamera ve fotoğraf imkânı, canlı video çekimi ve gelin damat masası gibi önemli detayları profesyonel ekibimiz ile birlikte tamamlıyoruz. Boğaz’da düğün organizasyonunuzun en büyük yıldızı siz olacaksınız.

Hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu özel günü İstanbul’un ve boğazın eşsiz manzarası eşliğinde gerçekleştirmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Inonu Mahallesi Cumhuriyet Caddesi no:111/5 Şişli İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Boğazda Organizasyon Yol Haritası

Boğazda Organizasyon Yorumları (9)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Jale & Halit

Düğün Tarihi: 16.03.2021


Yatta kutlama yaparken önce şüphelerim vardı konforla ilgili , evlilik teklifi organizasnyonumuz sorunsuz ve konforlu şekilde geçti, boğazda güzel bir kutlamayla tur yaptık , Aldesa yatı ekibine teşekkür ederim.

Yasemin & Mehmet

Düğün Tarihi: 13.03.2021


Hiç bir aksaklık yaşanmadan geçen geceden çok memnun ayrıldık.Başta stresli olacağını düşündüğüm evlilik teklifinde , yardımcı olarak yönlendiren boğazda organizasyon ekibine teşekkür ederim.

Piraye & Orhan

Düğün Tarihi: 20.08.2020


Güzel bir sürpriz evlili teklifi oldu , sorunsuz bir şekilde teklifi yaptım , bu guzel akşamda yardımcı olan Aldesa ekibine teşekkür ederim.

Alkın & Mustafa

Düğün Tarihi: 27.07.2020


Sürpriz teklif için bogazda organizasyon firması karşıma çıktı , tüm isteklerimi gerçekleştirdiler , Sertaç beye yardımlarından ötürü teşekkür ederim.

Ela & Tunç

Düğün Tarihi: 22.07.2020


Boğazda organizasyonu ekibini rahatlıkla herkese tavsiye ederim.
Yattaki teklif organizasyonu güzel bir hatıra bıraktı bize.Tüm personele teşekkür ederim.

Zeynep & Musa

Düğün Tarihi: 11.12.2019


Nişanlıma doğum günü kutlaması yaptım arkadaşlarımızla birlikte geçirdiğimiz en eğlenceli anlardan biriydi.
Çok memnun ayrıldık yatınızdan tekrar görüşmek üzere.

Gülşah & Ali

Düğün Tarihi: 14.11.2019


Evlilik teklifim için en baştan aklımdaki tüm soruları gideren rudi beye teşekkür ederim , güleryüzlü boğazda organizasyon ekbine teşekkür ederim. Yatta organizasyon düşünen herkese tavsiye ederimç.

Fatma & Asım

Düğün Tarihi: 09.10.2019


Doğum günü kutlaması için Aldesa yatını tercih ettik , 20 kişilik arkadaş grubumuzla güzel bir akşam geçirdik.

Hatice & Nuri

Düğün Tarihi: 01.09.2019


Boğazda gönlümüzce eğlendiğimiz bir akşam bekarlığa veda örganizasyonumuzu organize eden boğazda organizasyon firmasını herkese tavsiye ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.