• Min. Fiyat
  5.000 TL'den az

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Romeo Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Romeo Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Romeo Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Romeo Organizasyon Hakkında

Sıcak yuvanıza giden yolun en önemli duraklarından olan evlilik teklifi için aynı derecede sıcak bir atmosfer arıyorsanız bir çiftlik evinden daha iyi neresi olabilir? Yeşilin dingin güzelliğine kondurduğumuz çiftliğimiz, ahşap ağırlıklı rustik dekoru ve güneşle yıkanan bahçesiyle tam aradığınız gibi sakin ve samimi. Romeo Organizasyon İstanbul Göktürk’te konumlanarak şehrin karmaşasından uzak, gözlerinizin sadece birbirinizi göreceği o günü çok yakınınıza getiriyor.

Deneyim
İstanbul’un zaman zaman ne kadar yorucu olduğunu bildiğimiz için rahatlamanın ve bu yorgunluğu bir günlüğüne de olsa unutmanın yolunu şehrin yalnızca yarım saat uzağına getirdik. Yepyeni konseptimizle giriş yaptığımız sektörde iç ısıtan atmosferimiz sayesinde kısa sürede evlilik teklifi yemekleri başta olmak üzere pek çok mutlu gün için aranan bir isim haline geldik.

Hizmetler
Romeo Organizasyon evlilik teklifi İstanbul Avrupa Yakası’nda size sanki herkesten uzakta, kendinize ait bir köşede baş başaymışsınız gibi hissettirecek. Bir çiftlik evi gibi döşenmiş ahşap evimizin ortamı sizi bir yuva gibi sarıp sarmalıyor. Kutlamalarınız kapalı mekan şeklinde gerçekleştiriliyor. Şöminemiz kalpleri ısıtırken yumuşak aydınlatmamız gecenize oldukça yumuşak ve romantik bir hava katıyor.

Rustik dekorumuzun ana hatlarını beyaz tüllerle, jüt ip ve kumaşların bolca yer aldığı masa dizaynımızla ve fotoğraflarınızı süsleyecek, makrome iplerden yapılma bir arka planın üstüne oturulmuş ışıklı “Will You Marry Me?” yazısıyla oluşturuyoruz. Beyaz harf dekorları yan yana dizerek meydana getirdiğimiz “Marry Me” yazısı da günün konseptine uygun fotoğraflar için ideal bir seçeneğimiz.

Ek Hizmetler
Romeo Organizasyon’la gerçekleştireceğiniz özel gün kutlamalarında fotoğraf ve çekimleri konusunda bize güvenebilirsiniz. Dilerseniz evlilik teklifinizi canlı müzikle kutlayarak tamamen birlikteliğinize özel, eşsiz bir dokunuşla taçlandırabilirsiniz. Organizasyon hizmetlerimizden seçtiğiniz başka bir mekanda da yararlanmanız mümkün. Ayrıca sadece evlilik teklifleri için değil, bekarlığa veda partileri, özel gün yemekleri ve diğer butik kutlamalar için de bizi tercih edebilirsiniz.

Gözlerden uzak, sakin bir bahçede çiftlik evi konseptiyle kurulduk. Bir ömür boyu birbirinizin sevgisiyle ısınacağınız günlerin habercisi olarak şöminemizin yanı başına kıvrılın, evlilik teklifinizi yumuşacık bir atmosferde yapın istedik. Kulağınıza güzel geldi, değil mi? O halde hemen Romeo Organizasyon evlilik teklifi fiyatları İstanbul bilgilerine ulaşmak için aşağıdaki bilgilerimiz veya yandaki form yoluyla bize ulaşmanız yeterli.

İletişim

 • Telefon::

  0212 963 06 49

 • Adres::

  Ağaçlı Mahallesi Karaağaç Sokak No:16 Eyüp İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Romeo Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.