Evlilik Teklifi İstanbul

Active Organizasyon

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Active Organizasyon

Active Organizasyon Hakkında

Boğaz turu denildiğinde akla ilk gelen firmalar arasında yer alıyoruz. Active Turizm ve Organizasyon olarak isteklerinize hızlı dönüşler yapıyor, sizi memnun edecek etkinliklere imza atıyoruz. Farklı paket seçeneklerimiz ve birbirinden güzel hizmet içeriklerimizle siz de sevgilinizle birlikte unutulmaz bir evlilik teklifi anı yaşayabilirsiniz.

Gereken tüm plan ve programı ustalıkla belirliyor, disiplinli bir şekilde uyguluyoruz. İşimizde oldukça profesyoneliz. Her zaman en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışıyoruz. İster ufak isterseniz de büyük boyutlarda teknelerimizle size yardımcı oluyoruz. Üstelik evlilik teklifi organizasyonlarının yanı sıra Boğaz turu, düğün, mezuniyet, iftar, doğum günü ve yat kiralama gibi çeşitli alanlarda da bizden hizmet alabiliyorsunuz.

Evlilik teklifi hizmeti sunarken neler yaptığımızdan kısaca bahsetmek isteriz. Biliyoruz ki evlilik teklifi çok özel bir an. Bunun için de sıradanlıktan uzak, her zaman deneyimlemediğiniz bir ortamda teklif etmeniz sizin için de daha ilgi çekici olacaktır. Bu doğrultuda da son yıllarda yatta evlilik teklifi etmek çok fazla ön plana çıkmaya başladı. Biz de Active Organizasyon olarak uygun fiyatlarla, hijyen koşullarına dikkat edilen yatlarda ve içerik olarak da zengin imkanlar sunan paketlerimizle size yardımcı oluyoruz.

Sizi istediğinizden bölgeden yatımıza alıyor, seçtiğiniz müzikler eşliğinde yemekli ya da kokteyli bir Boğaz turu yaptırıyoruz. Yat süslemesi esnasında profesyonel destek alıyoruz. Kristal bardaklar, şık mumluklar, şamdanlar, gül yaprakları ve balonlarla hoş bir masa ve ortam hazırlıyoruz. Evlilik teklifi anında havai fişek ya da volkan gösterisi yapıyoruz. İsteğinize bağlı lazer de yapmaktayız. Eğer teklifinizi lazerle yazdırmak isterseniz en kaliteli cihazları kullandığımızı bilmelisiniz. Lazerle istediğiniz sözleri yazarken hem İstanbul’a aşkınızı ilan etmiş hem de kıyıda bekleyen yakınlarınıza heyecanlı bir an yaşatmış oluyorsunuz.

Tekne içerisinde daima sizinle ilgilenen kadın ve erkek servis elemanlarımız bulunuyor. İsterseniz canlı kemanda organizasyonunuza eşlik edebiliyor. Planlı tekliflerin yanı sıra sürpriz organizasyon içeriklerimizle de size yardımcı oluyoruz. Normal tekne ortamı birden teklifinizle birlikte romantikleşebileceği gibi arkadaşlarınız da sonradan kutlamanıza katılabilir. Tüm bu anlarınızı ölümsüzleştirmek için tabii ki fotoğraf ve video çekimi yapıyoruz. Fiyatlarımızın teknede kalma süreniz, yemek menünüz ve canlı müzik performansı istemenize bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

Siz de İstanbul evlenme teklifi firmaları arasında araştırma yapıyorsanız, yat kiralama ve teknede evlilik teklifi organizasyonu imkanı sunan şirketimizle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Bunun için sayfada yer alan iletişim formunu doldurmanız yeterli.

Active Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Active Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Yıl Dönümü

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.