Evlilik Teklifi İstanbul

Açelya Organizasyon Evlilik Teklifi

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Açelya Organizasyon Evlilik Teklifi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Açelya Organizasyon Evlilik Teklifi Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Açelya Organizasyon Evlilik Teklifi Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Kına

Açelya Organizasyon Evlilik Teklifi Hakkında

Organizasyon ve evlilik teklifi sektörlerinde 10 yılı aşkın bilgi ve tecrübemizle hizmet veriyoruz. Açelya Organizasyon İstanbul’da sizin de en özel anlarınızı güzelleştirmek istiyoruz. Yarattığımız markamız ve alanında uzman profesyonel ekibimizle birlikte başarıyla hizmet veriyoruz. Önceliğimiz ise daima müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak.

Özel günlerinizi anlamlı kılmak, tatlı heyecanınıza eşlik etmek ve güvenilir bir hizmet sunmak esas amacımız. Yaratıcı ve ekonomik konseptlerimizle hayalini kurduğunuz evlilik teklifini düzenlemenize yardımcı oluyoruz. Bize nasıl bir teklif anı hayal ettiğinizi anlatmanız, size o hizmeti sağlamamız için yeterli. Taleplerinize göre size özel bir konsept oluşturuyoruz.

Organizasyon esnasında, yıllara dayanan tecrübelerimiz olmasına rağmen yine de sizinle birlikte heyecanlanıyor ve mutlu oluyoruz. İşimizi titiz bir şekilde yapıyor, A’dan Z’ye tüm detaylarla ilgileniyoruz. Hatasız bir şekilde çalışmaya özen gösteriyor, oluşabilecek tüm aksiliklere karşı önlem alıyoruz. İşimizi yaparken oldukça dakik ve hızlı olduğumuzu da mutlaka belirtmek isteriz.

Kumsalda, yatta, Kız Kulesi’nde evlilik teklifi edebilirsiniz. Tüm bu esnada isteğinize bağlı olarak havai fişek, volkan ve lazer gösterileriyle size eşlik ediyor, romantik bir sofra hazırlıyoruz. Her konseptin içerikleri birbirinden farklı. Örneğin kumsalda gazebo şeklinde çadır kurarken, teknede mum ışığında balonlarla süslü istediğiniz renkte bir ortam hazırlıyoruz. Yemek menümüz ise oldukça çeşitli ve lezzetli. Üstelik tüm bu anlarda çalacak müzikleri de sizin zevkiniz belirliyor. Açelya Organizasyon ailesi olarak evlilik tekliflerinin yanı sıra kına gecesi, bekarlığa veda gibi farklı kutlamalara da hizmet vermekteyiz.

Beşiktaş evlilik teklifi firmaları arasında yer alıyor ve size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Siz de bizimle çalışmak, fiyat bilgisi almak isterseniz sayfada yer alan formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Cevdet Paşa Cad. Ayşe Sultan Korosu Karşısı Bebek-Beşiktaş/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.