Aile Olmanın Yolu Sofradan Geçer

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

0:59 dakika

29.06.2020

Yeni evinizde, birlikte yediğiniz her yemek çok özel olacak.

Özellikle Türk toplumunda, ailecek yenilen yemeklerin anlamı büyüktür. Özel günlerde, bayramlarda, kutlamalarda ya da yalnızca normal bir akşam yemeğinde kurulan sofralar ilişkileri güzelleştirir, dostlukları pekiştirir, eşinizle ve yeni ailenizle kopmaz bağlar kurmanıza yardımcı olur.

aile olmanın yolu sofradan geçer

Ziyafete Hazır mısınız?

Aile büyüklerinden öğrendiğiniz eşsiz tarifler, kendi özel tarifleriniz ve arkadaşlarınızın gizli yemek sırları... Evlendikten sonra eşinize ve ziyaretinize gelecek konuklara unutulmaz lezzetler sunabilirsiniz. Her ne kadar güzel yemek yapsanız da sunumun çok önemli olduğunu unutmamalısınız. Şık, kullanışlı ve aynı zamanda uzun ömürlü servis ürünleri ile süslenmiş ziyafet sonfralarında konuklarınızın hem hem gözlerine hem de damaklarına hitap edin.

Porselen Şıklığı

Hangimiz porselene bayılmıyoruz? Pürüzsüz dokusu ve detaylı işçiliği ile ailemizin yanındayken alıştığınız konforu yeni evinizde, genişleyen ailenizle devam ettirebilirsiniz. İlerleyen teknoloji sayesinde porselen artık sadece servis ürünlerinde değil, pişirme araçlarında da kullanıyor. Yapışmaz porselen tavalar, tencereler ve fırın kaplarıyla yemek pişirmek sizin için çok eğlenceli bir deneyim olacak!

aile olmanın yolu sofradan geçer

Sıcak ve Sağlıklı Sofralar

Porselen denince akla sadece estetik ve sağlam tabaklar gelmemeli. Porselen aynı zamanda çok yüksek ısıda üretildiği için hijyeniktir. Yani mikrop üremesini engelleyen pürüzsüz yapısı sayesinde sağlıklıdır. Sağlığınızı olumsuz etkileyecek kimyasallardan uzak olması ileride genişleyecek ailenizin yeni fertleriyle de gönül rahatlığıyla kullanılabilir porselen ürünler. Sağlam yapısıyla uzun yıllar mutfağınızın değişmez parçası olacak porselen ürünler sizleri bekliyor.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 yorum

AA

Aslı aydın

Düğün Tarihi: 14.10.2014


güzel br çeyiz seti almam gerek araştırmalarıma başlıyorum :)))


KD

kevser donak

Düğün Tarihi: 14.10.2014


porselen takımım tamda istediğim gibi kesinlilkle güzel bir makale :)