Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Salon Life

Salon Life Hakkında

Sakarya mevkiinde bizi tercih etmek isteyen evlenecek olan çiftler; hayalleriniz gerçekleşti bile!


Salon Life olarak Karasu’da unutulmaz bir düğün töreni sunuyor, gecenizi istekleriniz doğrultusunda tasarlıyoruz. Yıllardır bu sektörde faaliyet gösteriyor, nice çiftin hayallerine ortak oluyoruz. Geniş ve ferah mekânımızda düğün organizasyonlarınızı düzenleyebiliriz.


Düğün organizasyonlarınızda büyük bir ekiple beraber çalışıyoruz. Ekibimizde yer alan müzisyenlerimizle eğlenceli saatler geçirmenizi sağlarken fotoğraf ve video ekibimizle beraber bu anları ölümsüzleştiriyoruz.


Tabii ki sağladığımız hizmetler bunlarla sınırlı değil. Biz Salon Life Düğün Salonu olarak organizasyonlarınızı güzelleştiriyor, istediğiniz gibi bir geceye ulaşmanız için hummalı bir çalışma yürütüyoruz.


Bu çalışmalar neticesinde tamamen size özel bir organizasyon planı sunuyoruz. Kişiye özel karşılama panosu hazırlıyor, davetlileriniz için özel bir giriş tasarlıyoruz. Davetlileriniz fotoğraflarınızın asılı olduğunu bir yoldan ilerleyerek mekânımıza giriş yapıyorlar. Karşılama personellerimiz çeşitli ikramlarda bulunuyor, davetlileriniz oturma düzenine göre masalarına ulaşıyor. Özenle hazırladığımız masa ve sandalyelerinizde davetlilerinizi rahat ettiriyoruz.


Belirli bir konsept doğrultusunda mekânımızı süslüyoruz. Dilerseniz sandalyelerinizin kenarında mavi çiçeklere yer veriyor, renkli balonlarla şıklığını tamamlıyoruz. Amacımız sıcak ve samimi bir ortamda düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirmeniz. En büyük gayemiz bizi tercih eden çiftlerin hayallerinizi gerçek kılmak!


Biz özel günlerinizde yanınızdayız. Deneyimli ve profesyonel ekibimizle beraber bilgi birikimimiz ve tecrübemiz sayesinde özel organizasyonlar geçirmenizi sağlıyoruz. Omuzlarınızdaki yükü hafifletmek için tüm detayları düşünüyor, organizasyonunuzda istediğiniz hizmetlere yer veriyoruz. Talepleriniz doğrultusunda farklı hizmetlerde de bulunabiliriz.


Her mevsim hizmet verebildiğimiz düğün salonumuzda siz de organizasyonlarınızı gerçekleştirmek isterseniz bu sayfa üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sadece düğün organizasyonlarınızda hizmet vermiyoruz. Kına gecelerinizde, nişan törenlerinizde ve söz merasimlerinizde bizi tercih edebilirsiniz.


Hayallerinizi gerçekleştirebilmek için Salon Life Karasu bir tık uzağınızda!


Unutulmaz bir düğün organizasyonu için ‘ücretsiz fiyat teklifi al’ butonunda bekliyoruz.

Salon Life Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Salon Life Sıkça Sorulan Sorular

Salon Life düğün fiyatları ne kadar?

Salon Life düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Salon Life düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Salon Life kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Salon Life 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Salon Life düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salon Life düğün dışında kına, kurumsal etkinlikler, nişan, açılışlar, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri ve parti hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Otopark Araç Kapasitesi

75-100

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.