Düğün Salonları Sakarya

Rüyam Düğün Salonu

Firma kapanmıştır
Rüyam Düğün Salonu

Rüyam Düğün Salonu Hakkında

Akyazı’da yaklaşık 10 yıldır misafirlerinin mutlu günlerinde düğün, kına gecesi, nişan ve sünnet gibi organizasyonlar düzenleyen Rüyam Düğün Salonu Sakarya’da güzel bir gece misafirlerinizi bekliyor!

200 ila 300 kişilik davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Merdivenlerle çıkılan ve salonun her yerinden rahatça görülebilen nikah masamız sayesinde salonun her yerindeki misafirleriniz yüzünüzdeki mutluluğa kolayca tanıklık edebilir. Nikâh masamız etrafındaki ahşap detaylar salonumuzun doğal bir görünüme sahip olmasına imkân veriyor. Salonun her yerine en iyi sesi iletmek için gelişmiş ses sistemleri kullanıyoruz. Salonumuzun dizaynında pembe ve beyaz tonları tercih edildi. Bu sayede sade görünüme sahip ferah bir ortama sahip oluyoruz. Napolyon sandalyelerimiz de mekânımızın görsel bütünlüğünün sağlanması için beyaz renkte tercih edildi. Düğününüzü yemekli olarak düzenlemek isterseniz üst katımızda sahip olduğumuz terasımızda kuracağımız masalarda misafirlerinize tercih edeceğiniz lezzetli yemekleri servis ediyoruz.

Düğün öncesinde salonumuza gelerek mekânımızı inceledikten sonra isteklerinize göre oturma düzenleri ve süslemeler yapabiliriz. Salonumuzda kına gecesi, nişan, sünnet gibi organizasyonlar da düzenlediğimiz için isteyeceğiniz pek çok konsepte uygun atmosferi yaratabiliriz.

Hayatınızın en güzel gününde sevdiğiniz kişiyle hayatlarınızı birleştirirken yüzünüzdeki mutluluğu yıllar sonraya aktararak ölümsüz kılmak isterseniz yüksek teknolojili kamera ve fotoğraf makinelerimiz ve işinde uzman çalışanlarımız bu konuda size en iyi hizmeti sunacaktır. Yıllardır düğünlerde çekim yapan ekiplerimiz en güzel açılardan yüzünüzdeki tebessümü yakalayacaktır.

Ömrünüzde yeni bir sayfa açarak, sevdiğiniz kişiyle bambaşka bir hayata ‘’Evet’’ diyeceğiniz mutlu gecenizi Rüyam Düğün Salonu’nda düzenlemek isterseniz bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan Rüyam Düğün Salonu iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Unutulmaz bir gecede buluşmak dileğiyle…

Rüyam Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Rüyam Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Rüyam Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Rüyam Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Rüyam Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır.

Rüyam Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Rüyam Düğün Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Rüyam Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Rüyam Düğün Salonu düğün dışında kına, sünnet düğünü ve nişan hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

50'den az

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.