Özdemir Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Özdemir Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Özdemir Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Özdemir Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Özdemir Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Özdemir Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Özdemir Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Özdemir Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Özdemir Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Özdemir Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Özdemir Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Özdemir Düğün Salonu düğün dışında kına, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, nişan ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Özdemir Düğün Salonu Hakkında

Yepyeni bir hayata adım attığınız düğününüzde bizde mutluluğunuza ortak olmak istiyoruz. Sakarya Pamukova Özdemir Tesisleri Düğün Salonu olarak düğün sektöründe hizmet vermeye başladığımız yıldan itibaren sayısız çiftimizin mutluluğuna şahit olduk. Bu meşakkatli süreçte en özel günlerinizin sorunsuz geçmesini, yılların vermiş olduğu tecrübeyle sağlıyoruz. Hayallerinizdekini günü gerçeğe dönüştürmek adına gerekli olan her şeyi sizin için çözüme kavuşturuyoruz.


Edindiğimiz bu tecrübeyle sizlere hangi imkanları sağladığımızdan bahsedelim.


İlk olarak çiftimizin hayallerinde nasıl bir olduğunu anlattıkları ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu görüşme sonrasında arzu etmiş olduğunuz konsept ve renklere uygun olarak organizasyon sorumlumuz tüm aşamaları yönetmeye başlıyor.


500 kişi kapasiteli salonumuz çiftimizin ve davetlerinin konforlu, ferah bir ortamda zaman geçirecekleri kolonsuz, geniş bir mimariye sahip. Davetli sayınıza göre salonumuzun oturma düzenini ayarlıyoruz. Belirlediğimiz konsepte uygun olarak masa ve sandalye giydirmelerini yapıyoruz. Gelin yolunu ve nikah masasını da seçmiş olduğunuz renklere uygun olarak dekorlarla süslüyoruz. Nikah masamızı ise salonumuzun her masasından rahatlıkla görülebilecek şekilde konumlandırdık.


Düğününüzü yemekli ya da yemeksiz olarak organize edebiliyoruz. Yemekli düğünlerinizde usta aşçılarımız tarafından özenle hazırlanmış lezzetleri konuklarınıza servis ediyoruz. Tabii ki bu servisi işinde uzman profesyonel komilerimizle ve garsonlarımızla yapıyoruz.


Kaliteli ve teknolojik ekipmanlar ile hizmet sunduğumuz salonumuzda canlı saz orkestramız ile mükemmel müzik keyfine ulaşıyorsunuz. Orkestramız en eğlenceli parçalardan oluşan repertuarını çiftimizin favori şarkılarıyla tamamlıyor.


Fotoğrafçımız ve kameramanımız gün boyunca en özel anlarınızı yakalamak için deklanşöre basıyorlar. Yıllar geçse dahi izleyeceğiniz mutluluk dolu anları sınırsız video çekimi ile sizin için kayıt altına alıyoruz.


Eğer siz de bu özel günü bizimle birlikte organize etmek isterseniz Pamukova Özdemir Tesisleri iletişim bilgilerine ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    D-650 Karayolu Üzeri Hayrettin Köyü Pamukova / Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Özdemir Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.