Düğün Salonları Nevşehir

Saklınar Bahçe Düğün Salonu

Saklınar Bahçe Düğün Salonu

Saklınar Bahçe Düğün Salonu Hakkında

Saklınar Bahçe Düğün Salonu’muzla yakın zamanda adım attığımız davet sektörüne yepyeni bir soluk kazandırdık. Hem restoran cafe hem de düğün salonu olarak dört dörtlük bir hizmet veriyoruz. Kır bahçemizde çiftlerimiz ve misafirleri için nostaljik ve bir o kadar da doğal bir ortam yarattık. Tecrübeli ekibimizle davetlerinizi en iyi şekilde üstleniyor, tüm ikramlarımızda, süsleme ve eğlencede kalitemizden asla ödün vermiyoruz.

Davet Alanları

En çok tercih edilen Nevşehir kır düğün salonlarından biri olarak Saklınar Bahçe’de sizi yeşillikler ve kuş sesleriyle karşılıyoruz. Düğününüzü dört mevsim, ister açık ister kapalı alanımızda yapabilirsiniz. Geniş bahçemizde 150 kişilik ve kapalı alanımızda da 70 kişilik butik davetlerinize ev sahipliği yapabiliyoruz. Davetlileriniz hem doğanın tadını çıkarabilir hem de çim zeminde ve ağaçların içinde gece boyu dans etmenin keyfine varabilir.

Dekorasyon

Saklınar Bahçe Düğün Salonu dekorasyonumuzda ahşap masalar kullandık. Genel olarak Kapadokya’nın büyülü havasına uygun, otantik bir tarz yakalamaya özen gösterdik. Çiftlerimize örnek masalar hazırlayarak fikir edinmelerini sağlıyoruz. Bahçemizden uçan balonların gökyüzünde tatlı tatlı süzülmesini izlemeniz de mümkün. Peri Bacaları ve Kapadokya’nın ruhunu taşıyan düğün salonumuzda arzu ederseniz dışarıdan başka bir organizasyon firmasıyla çalışarak düğün davetiniz için farklı konseptler de deneyimleyebilirsiniz.

Hizmetler

Nevşehir düğün salonları listesinde başı çekmemizi sağlayan hizmetlerimizle düğün davetinizi unutulmaz bir anıya dönüştürüyoruz. Gelin ve damadın hazırlanması ve dinlenebilmesi için geniş ve konforlu bir gelin odası tahsis ettik. Canlı müzik, profesyonel ses sistemi gibi konuları düşünmeniz gerekmiyor. Misafirlerinizin park sorunu yaşamaması için 100 araçlık bir otoparkımız bulunuyor. Profesyonel düğün fotoğrafçısı ve catering gibi ihtiyaçlarınız için sizi çözüm ortaklarımıza yönlendirebiliriz.

Yiyecek / İçecek

Tüm özel gün kutlamalarınız ve davetleriniz birbirinden lezzetli ikramlar hazırlıyoruz. Düğün menümüzde önce ara sıcak olarak meze tabağı geliyor. Daha sonra köfte, tavuk, balık, saç kavurma ve pilav gibi alternatifler arasından seçim yapabileceğiniz ana yemeğimizi servis ediyoruz. Tatlı olarak ise düğün pastamızla övgüler alıyoruz. Çiftlerimiz düğün tarihinden kısa bir süre önce menü tadımına geldiğinde damak tatlarına uygun değişimler talep edebiliyor.

Saklınar Bahçe Düğün Salonu’nda çiftlerimize görkemli bir mekan sunmakla kalmadık ve bütçelerinize de destek olmaya özen gösterdik. Erken rezervasyonlarda ödeme kolaylıkları sağlayabiliriz. Doğayla iç içe olacağınız bu nezih ve huzur veren ortamda mutluluğunuzun kat kat artacağına emin olabilirsiniz. Saklınar Bahçe Düğün Salonu fiyatlarımız hakkındaki sorularınız için yandaki formumuzu doldurabilir veya alttaki iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Saklınar Bahçe Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Çim alan Havuz başı Orman içinde
Manzara
Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Saklınar Bahçe Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Saklınar Bahçe Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Saklınar Bahçe Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Saklınar Bahçe Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Saklınar Bahçe Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Saklınar Bahçe Düğün Salonu 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

50'den az

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.