Gülüm Düğün Salonu*

Gülüm Düğün Salonu
Düğün, Sünnet, Doğum Günü, Özel toplantılarda, yemekli yemeksiz seçenekleri ile birçok kişinin tercihi olan Gülüm Düğün Sarayı, Lüks bir mekanın yanında güler yüzlü personeliyle size en iyi hizmeti sunmaktadır. Salonumuz Merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için tüm imkanlar sağlanmaktadır.

Hem mesleki tecrübe, hem profesyonel kadronun bir araya gelmesi bu başarının en önemli sebebi olarak tanımlanabilir. Kendini her geçen gün yenileyen ve düğün organizasyon sektöründe ilklerin adresi konumuna gelen Gülüm Düğün Sarayı, kendine has özelliğiyle öne çıkıyor.

Hayatınızdaki bu en güzel günü sınırsız hizmet anlayışımızla düşlerinizde ki gibi bir güne çevirmek için; sizleri; Gülüm Düğün Sarayı'na bekliyoruz ve diyoruz ki: Mutluluk Gülüm'le Başlar!

Unutmayalım ki tüm güzellikler ayrıntılarda gizlidir.

Siz arkanıza yaslanın eğlenmenize bakın. Biz sizin için gerekli tüm tedbirleri aldık.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
SE seher Düğün Tarihi: 12/09/2015

Bir çok düğün mekanı gezdim ancak içlerinde görsellik olarak en çok beğendiğim mekan bu oldu. Mekan çok güzel dekore edilmiş Süperdi... Herşey den memnun kaldık diyebilirim,merkezde konumlanan mekan ulaşım olarak da cok rahat. Yetkili çalışan ve garsonlardan garsonların sunum hızından oldukça memnun kaldım. gece düğünü olduğu için ikram sunuldu ikramlarda gayet iyiydi. 650/700 kişi ağırladık mekanda ve herkesin memnun ayrıldığını belirtebilirim.

EM Emin Düğün Tarihi: 09/08/2015

görselliği ve organizasyon güzeldi. öncesinde bir kaç salon gezdik ve dekorasyon olarak burası güzeldi. işletmecilerin mekanı tanıtımı güzeldi. işletme ve garsonlardan memnun kaldık. 750 kişilik ikramlı bir düğün yaptık. sunulan ikramların tadı güzeldi. kapalı bir salon olmasına rağmen içerde ki kolonlar bizi rahatsız etmedi pist alanında yoktu. ulaşımda sorun yaşanmadı zaten merkezi ve çevremizde olan bir mekan.

EM emine Düğün Tarihi: 01/08/2015

Yemekli bir organizasyon oldu ve yemekler çok lezzetliydi. Garsonların sunumu ve hizmetleri harikaydı. Mekan sahibinin ilgisi bizi çok mutlu etti. Masa düzeni çok şıktı. Orkestra çok eğlendirdi bizi. Işıklandırma çok güzeldi. Ulaşım çok rahat. Davetlilerim arasında sıkıntı yaşayan olmadı. Toplu taşıma araçlarıyla da ulaşım sağlanabilir. Çok yakındı duraklara. Çok eğlenceli bir organizasyon oldu çok memnun ayrıldılar davetlilerim. Ben de çok memnun kaldım.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Gülüm Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Gülüm Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap