Düğün Salonları İstanbul

Serhat Düğün Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Serhat Düğün Salonu

Serhat Düğün Salonu Hakkında

1980 yılında Serhat Düğün Salonu Okmeydanı’nda bulunan ilk düğün salonlarından biriydi. Yıllardır bu sektörde faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Bir aile işletmesi olan salonumuzda, özel davetlerinize ev sahipliği yapmaktan kıvanç duyuyoruz. Mutluluğunuzla biz de çoğalıyoruz.
1000 konuk kapasiteli salonumuzda; nişan, kına, düğün gibi özel organizasyonlarınızı düzenliyoruz. Daima misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tutarak onlara hayallerindeki gibi organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.
Konuklarımıza salondan öte bir organizasyon hizmeti sunarken belirli ilkelerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz. Bunlar: doğru hizmet (talep edileni sağlamak), hijyen (temiz davet ortamı yaratmak, temiz mutfak ve lavabolar), itinalı çalışmak (davetin her aşamasıyla özel olarak ilgilenmek) şeklindedir.
Misafirlerimizden aldığımız destek sayesinde gün geçtikçe büyüyoruz ve kendimizi değişen trendler doğrultusunda geliştiriyoruz.
Okmeydanı’nda en’lerin adresi olan düğün salonumuzda; en güzel, en eğlenceli, en kaliteli ve en hesaplı düğün organizasyonlarını gerçekleştiriyoruz.
Davetlerinizde bizi tercih ederseniz sunduğumuz çeşitli düğün paketleri bulunuyor. Bunları ikramlarımız ve hizmetlerimiz olarak 2 başlık altında inceleyebiliriz.

İkramlarımız:
Gösterişli bir görsel maket pasta,
Yaş pasta,
Seçilecek kuru pasta,
Galeta,
Meşrubat,
Kolonya ve badem şekeri şeklindedir.
Hizmetlerimizden bahsedecek olursak:
İsteğe göre salonumuzda kadın ya da erkek sanatçı sahne alıyor,
Piyanist şantör ve orkestramız bulunuyor,
Kameramanlarımız düğünün 180 dakikalık video çekimini gerçekleştiriyor,
Fotoğraf sanatçılarımız 10 pozdan toplamda 20 adet hediye fotoğraf çekiyorlar şeklinde başlıca hizmetlerimizi sıralamamız mümkün.
Bunların yanı sıra tüm hizmetlerimizi bir paket olarak sunduğumuzu belirtmek isteriz.
Paketimizin içerisinde bulunan bir diğer önemli nokta ise; düğünde verilen garson, kapıcı ve videocu bahşişleri salonumuza aittir. Salonumuzda böyle bir taleple gelinerek çiftimize ekstra bir masraf çıkarılmamaktadır.
Üstelik bununla da sınırlı değil paketimiz. Yenilikleri takip ettiğimizi belirtmiştik... Düğününüze katılamayan konuklarınız için; düğününüz web sayfamızdan canlı olarak yayınlanmaktadır.

Kendini sürekli olarak geliştiren salonumuz taleplerinizi dinlemeye ve hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmeye hazır. Siz de düğününüz için doğru adres olduğumuzu düşünüyorsanız; formu doldurarak iletişime geçebilir, Serhat Düğün Salonu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Serhat Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Serhat Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Serhat Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Serhat Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 60.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 60.000 TL aralığından başlamaktadır. Serhat Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Serhat Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Serhat Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Serhat Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Serhat Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, piknik, sünnet düğünü, nişan, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kına, kurumsal etkinlikler, parti, davet ve resepsiyon ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.