Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Balkon Dere kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Dere manzaralı Park manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı Sıkça Sorulan Sorular

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı düğün fiyatları ne kadar?

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı düğün dışında mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, açılışlar, baby shower, nişan, kına, parti, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü, piknik ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı Hakkında

Muhteşem bir manzara eşliğinde dünyaevine girmek isterseniz, Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı’nda sizi ağırlamaya hazırız.

2000 yılından bu yana Servidan Düğün Salonları ailesi olarak Eskişehir’de hizmet veriyoruz. Adalar Porsuk manzarası eşliğinde çiftlerimizi hem özel günlerinde ağırlıyor hem de birbirinden muhteşem düğün organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Bizim amacımız sizi memnun etek. Aldığımız olumlu geri dönüşler ise işimizde ne kadar iyi olduğumuzu her seferinde bize hatırlatıyor.

Kendinizi özel hissedeceğiniz bir hizmet sunuyoruz. Göz alıcı Porsuk manzarası ile kucaklaşacağınız bir alanda düğün organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. Eminiz ki bu size kendinizi çok ayrıcalıklı hissettirecektir. Eskişehir’de Porsuk manzarası eşliğinde düğün yapmanıza imkan tanıyoruz. A’dan Z’ye tüm detaylarla yakından ilgileniyor, kaliteli bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Eskişehir düğün salonları arasında isminden başarıyla söz ettiren bir mekanız. Pek çok özelliği size bir arada sunan nadir yerlerden biri olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Mekan seçimi yaparken mutlaka bu dediklerimizi de göz önünde bulundurarak kararınızı öyle vermelisiniz.

Çiftlerimizle organizasyon öncesi bir araya gelerek düğün planlaması yapıyoruz. Bu görüşmeler esnasında isteklerinizi öğreniyoruz. Tecrübelerimizle taleplerinizi harmanlayarak hizmet içeriklerimizi oluşturuyoruz. Davetinizi eğer yemekli yapmayı düşünüyorsanız, düğün menünüzü de tamamen damak zevkleriniz doğrultusunda oluşturuyoruz. Usta şeflerimiz en lezzetli yemeklerini menü listeniz içerisine ekliyor. Başlangıç yemeğinden tatlısına kadar birbirinden güzel lezzetleri sizin için bir araya getiriyoruz. Eğer kokteyl düzeninde bir davet planlıyorsanız da hafif atıştırmalıklar hazırlıyoruz.

Nasıl bir düğün istediğinize dair kararlarınızı verdikten sonra gerisini bize bırakabilirsiniz. Kaliteden bir an olsun ödün vermeden size en iyisini sunacağımıza emin olabilirsiniz. Düğünlerin en önemli noktalarının başında planlama süreçleri ve yönetme kısımları geliyor. Biz de bu konuda oldukça iyi olduğumuzu düşünüyoruz.

Huzurun, yeşilin ve kalitenin bir arada bulunduğu bir mekanda evlenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan firma bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Bekir Yavuz
  Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Hoşnudiye Mahallesi Altın Sokak No:13 Tepebaşı /ESKİŞEHİR

 • Nasıl gelinir?

  Ulaşım her noktadan çok kolay bulunmaktadır. Eskişehir merkez adalar porsuk nehrinin yanında yer almaktayız.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.