Dilan Düğün Davet Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Dilan Düğün Davet Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Dilan Düğün Davet Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Dilan Düğün Davet Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Dilan Düğün Davet Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Dilan Düğün Davet Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Dilan Düğün Davet Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Dilan Düğün Davet Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Dilan Düğün Davet Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Dilan Düğün Davet Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Dilan Düğün Davet Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dilan Düğün Davet Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, açılışlar, nişan, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Dilan Düğün Davet Salonu Hakkında

Eskişehir’de düğünlerinizi gerçekleştirmek için faaliyet gösteren Dilan Düğün Salonu, konuklarına sağladığı imkânlar ile birçok Eskişehirli’nin tercih sebebi oluyor. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla buluşturduğumuzu söylemek istiyoruz.


Salonumuzun oldukça geniş olduğunu kapıdan içeriye giriş yaptığınız andan itibaren fark edeceksiniz. Geniş bir pistimizin bulunduğunu, masalarımızın bu piste ve sahneye göre dizayn edildiğini söyleyelim. Zemini tamamen kaplayan desenli bir halı kullandık. Böylelikle rahat bir hareket alanı sağlıyor ve çocuklarınızın düşme tehlikesine karşı önlem alıyoruz.


Bu geniş salonumuzda düğünleriniz dışında kına geceleri, nişan, mezuniyet, sünnet, açılışlar, kurumsal etkinlikler gibi özel etkinliklerinizi de gerçekleştirme imkânınız bulunmakta. Organizasyonlarınız için bizimle önceden iletişime geçtiğinizde, tüm detayları karşılıklı konuşuyor ve planlama aşamasına başlıyoruz. Böylelikle önceden düşündüğümüz detayların, organizasyon gecenizde herhangi bir soruna yol açmaması amaçlanıyor. Gelecek kişi sayısını, masa düzenlemelerini, salonumuzda kullanacağınız süslemeleri ve daha birçok konuyu öncesinde planlayabiliyoruz. Bugüne kadar ev sahipliği yaptığımız birçok etkinlikle tecrübelendiğimizi belirtelim. Bu tecrübelerimizi sizinle de paylaşacağız ve kusursuz bir organizasyon geçirmeniz için çalışacağız.


Bu özel anlarınızı güzel bir orkestrayla taçlandıracağız. Bu orkestramızın bulunduğu sahne, geniş pistin arkasında yer alıyor. Böylelikle salonun tam ortasında bulunan ses cihazlarının salonun her köşesinden rahatlıkla duyulabilmesi sağlanıyor. Geniş repertuvarlı orkestramız gece boyunca en güzel düğün müziklerini çiftimiz için çalacak. İlk dansı, sevdiklerinizle eğlenceli dansları, halayı ve daha birçok anı orkestramızın kaliteli müzikleriyle gerçekleştireceksiniz.


Düğün salonumuzu çok uygun fiyatlarla tercih edebiliyorsunuz. Dilan Düğün Salonu Eskişehir’de birçok düğün salonundan avantajlı fiyatlarıyla konuklarımızın cebine de dost oluyor. Evlilik yolunda harcadığınız paraları biliyor ve en azından bu konuda size yardımcı olak istiyoruz. Bizi tercih etmek isterseniz, sitedeki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Büyükdere Mah. Ali Çetinkaya Cad. No:136 26000 Eskişehir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Dilan Düğün Davet Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.