Düğün Salonları Aydın

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  60.000 - 80.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
60.000 - 80.000 TL

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 60.000 - 80.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, nişan, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü ve kına hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Otopark Araç Kapasitesi

75-100

Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu Hakkında

Hayallerinizi süsleyen düğün için mekan arayan çiftlerimizi Ahmet Şensan Düğün Salonu Nazilli adresine bekliyoruz. Düğün organizasyonunuza önem veriyor ve en özel şekilde tasarlıyoruz. Ekibimiz ile birlikte profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Hayatınızın en önemli gününü bizimle birlikte planlamak için sizi bekliyoruz.


Konseptinizi tasarlamak için organizasyon sorumlumuz ile birlikte çalışıyoruz. Organizasyon sorumlumuz davetinizin planlamasını ve düzenlenmesi görevini üstleniyor. Ayrıca gece boyunca herhangi bir eksik olmaması için de organizasyonlarınızı takip ediyor.


Sizin gecenizi tasarlamak için ilk olarak aşkınıza şahitlik edecek konuklarınızın masalarını tasarlıyoruz. Konseptinize en uygun renklerde küçük dekorlar kullanıyor ve aksesuarlar tercih ediyoruz. Masalarınızı titizlikle hazırlıyor, davetlileriniz için konforlu bir alan oluşturuyoruz.


Tabii ki çiftimizin masasını da tasarlamayı ihmal etmiyoruz. Çiçekler ve zarif aksesuarlarla dekore ediyor, fazla abartılı bir görüntü yaratmaktan kaçınıyoruz.


Salonumuzda bir bütünlük yaratıyor, her ayrıntıyı düşünüp uyum içinde olmasına dikkat ediyoruz. Bu nedenler gelin yolunu da sade ve şık bir şekilde süslüyoruz.


Yemekli düzende 500 kişi konuk ağırlama kapasitesine sahibiz. Düğününüzü yemekli ve yemeksiz olarak düzenleyebiliriz. Anlaşmalı olduğumuz catering firmaları aracılığıyla lezzetli yemekleri misafirlerinize servis ediyoruz. Yemeksiz düğünlerinizde ise ikram menüleri hazırlıyoruz. Çerez veya kuru pasta sunabiliyoruz.


Çiftimizin düğün saatine kadar hazırlıklarını tamamlayabileceği bir gelin odamız bulunuyor. Salonumuz özel geceniz için hazırlanırken, keyifli dakikalar geçireceğiniz ortam yaratıyoruz.


Çiftimizin müzik zevkine uygun müzisyenlerle çalışıyoruz. Özel gecenizin eğlenceye dönüşmesi ve yıllar geçse de unutulmayacak anlara sahne olması için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Konuklarınızı ve sizi dans pistimize davet ediyoruz.


Fotoğraf ve video çekimlerinizi işinde harikalar yaratan ekibimizle gerçekleştirebildiğimiz gibi dışardan da bir fotoğrafçıyla anlaşabilirsiniz.


Siz de Ahmet Şensan Düğün Salonu Nazilli İletişim adreslerine ulaşmak için ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Zafer Mahallesi, Kültür 1. Sk. No:2, 09800 Nazilli/Aydın

 • Haritadaki Konumu

  Mimar Ahmet Şensan Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.