Pasta Wich

E-posta Gönder

0216 706 0936

Düğün Pastası

Kategori

Limit Yok

Maks. Dilim Sayısı

10-30 TL

Min. Dilim Fiyatı

Sancaktepe, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Dilim Başı Fiyatı 10-30 TL
  • Maksimum Dilim Sayısı Limit Yok
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Ücretsiz Tadım, Özel Tasarım, Cupcake, Pasta Büfesi, Şeker Büfesi, Makaron Kulesi

Sorular

  • Karşılanan özel talepler neler? Fındıksız
  • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi? İsteğe bağlı

Hakkında

Her düğünde pasta ikramı oluyor. Eğer organizasyon hazırlıklarınıza başladıysanız Pasta Wich’e de mutlaka uğramalısınız. İstediğiniz dış güzelliğe ve iç malzemeye sahip tüm pasta çeşitlerini hazırlıyoruz.

Sancaktepe pastaneleri arasında yer alıyoruz. Profesyonel bir kadroya sahibiz. İşimizi severek yapıyoruz. Kişiye özel hizmet sunduğumuz gibi fırın gibi büyük çaplı işletmeler için de pasta hazırlıyoruz. Üretim maliyetini ortadan kaldırarak toptan fiyatına perakende pasta satışı yapıyoruz.

Peki nasıl bir hizmet sunuyoruz?

Öncelikle sizinle telefonla ya da yüz yüze görüşüyoruz. Bu görüşmenin davetlerinizden en az iki hafta önce olması çalışma sürecimizin ilerleyişi için çok önemli. Organizasyonunuzun türünü ve konuk sayınızı öğreniyoruz. Dilim sayısında herhangi bir limitimiz yok. Pastanızın nasıl görüneceğini ve iç malzemelerinde neler kullanılması gerektiğini netleştiriyoruz. Doyurucu kremaya sahip, bitter ya da sütlü çikolata kullanılan, çilekli, cevizli ve muzlu daha pek çok türde pasta hazırlayabiliyoruz. Fındık gibi alerji durumu oluşturma ihtimali yüksek olan ürünleri pastalarda kullanmıyoruz. Eğer fındık dışında başka bir malzemeye alerjiniz varsa bize iletebilirsiniz.

Gerçek pasta yapımının yanı sıra isteğe bağlı maket pasta da hazırlayabiliyoruz. Nişan ve düğünlerde gerçek pastanın sıcak hava ve insanlarla uzun süreli temasını önlemek amaçlı genellikle maket pasta kullanılıyor. Hazırladığımız pastaları tazeliğini korumak amaçlı aynı gün teslim ettiğimiz bile oldu. Sadece pasta yapmakla kalmıyoruz. Macaron, kek, kurabiye, dilim pasta ve ekler de yapabiliyoruz. Tabii ki hijyen koşullarına dikkat ediyoruz.

Sancaktepe pasta siparişi vereceğiniz firmalar arasında işte tüm bu saydığımız hizmetlerle öne çıkmayı başarıyoruz. Siz de Pasta Wich lezzetleri ile ağzınızı tatlandırmak isterseniz sayfada bulunan irtibat bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Barış Yolgösteren

Ahmet Okan

  • Telefon: 0216 706 0936
  • Adres: Eyüp Sultan Mah. Perçem Sk. No:10/A Sancaktepe/ İstanbul

Pasta Wich Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!