Motta Pastanesi

1

E-posta Gönder

Düğün Pastası

Kategori

Limit Yok

Maks. Dilim Sayısı

5-8 TL

Min. Dilim Fiyatı

Sancaktepe, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Dilim Başı Fiyatı 5-8 TL
  • Maksimum Dilim Sayısı Limit Yok
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Ücretsiz Tadım, Cupcake

Sorular

  • Karşılanan özel talepler neler? Diyabet, Fındıksız
  • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi? İsteğe bağlı

Hakkında

90’lı yılların başında Motta markasını yaratarak faaliyete başlayan kurucumuz ve sonrasında da azimle çalışan ailemiz sayesinde İstanbul’da tatlı molaların adresi olduk. 1.000 metrekarelik bir üretim alanında hizmete başlayan ailemizle, kısa sürede 11.000 metrekarelik bir tesiste hizmet vermeye başladık. Gün geçtikçe ilerleyerek ve gelişerek sektörde öncü olmanın verdiği gururlar beğeninize layık olmak için çalışmaya odaklandık. Marka bilinirliği yüksek ve kaliteli hizmet veren tesislerimizde lezzet garantisiyle üretilen ürünleri özel tariflerle enfes tatlara dönüştürerek yurt dışına da taşıdık. Ülkemizin ve sizin desteğinizi alarak ilerleme kaydederken kullandığımız her ürün gibi makineyi de Türkiye’de ürettik.

Gelelim, düğünlerinizi taçlandıran enfes tatlılara! Sunduğumuz her lezzet için üretimini tesislerimizde yaptığımız malzemeleri kullanıyoruz. ISO 22000-2005 gıda güvenliği, ISO 9001-2015 kalite yönetim sistemi ve helal sertifikalarımızla sağlıklı hizmet için güvenilir üretim yapıyoruz. Bu sayede usta şeflerimize en taze ve lezzetli tatları emanet ediyoruz. Usta ellerde özenle harmanlanan lezzetler sayesinde, yüzlerce çeşit ve modelde özel tasarım düğün pastaları hazırlayabiliyoruz. Her kutlamayı tatlandıran bir lezzet alternatifine sahip olduğumuza emin olarak şimdiden söyleyebiliriz ki; damak tadınıza uygun en doğru seçimi yapabileceksiniz. Dilim sayısında bir sınırlama olmaksızın seçebileceğiniz İstanbul düğün pastası için ücretsiz düzenlediğimiz tadım etkinliğinde, damak hafızanızda iz bırakacak Motta lezzetleri sizi bekliyor!

Kutlamalarınızı markamıza ve şeflerimize özel farklı tatlarla taçlandırmaya ne dersiniz? Mesela; ballı pasta, tuzlu browni, cevizli-karamelli cheesecake, cevizli-havuçlu cheesecake gibi başka bir yerde bulamayacağınız lezzetlerimizi konuklarınıza ikram edebilirsiniz. Bu arada, dilerseniz diyabet ürünler ve maket pasta hizmeti de veriyor, en güzel anlarınızı tatlandırmak için Sancaktepe’de faaliyet gösteriyoruz.

Motta Pastanesi iletişim bilgileri sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor. İstanbul’da tatlı başlangıç yapmak isteyen her çiftimizi büyük bir heyecanla ailemize katılmaya davet ediyoruz. Haydi, siz hâlâ neyi bekliyorsunuz?

İletişim

Büşra Çebi

Atilla Çebi

  • Adres: Eyüp Sultan Mh. Akpınar Sk. No:9 Samandıra/İstanbul

Motta Pastanesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!