Emelce Butik Pasta

E-posta Gönder

0212 963 2361

Düğün Pastası

Kategori

Limit Yok

Maks. Dilim Sayısı

10-30 TL

Min. Dilim Fiyatı

Bahçelievler, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Dilim Başı Fiyatı 10-30 TL
  • Maksimum Dilim Sayısı Limit Yok
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Cupcake, Pasta Büfesi

Sorular

  • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi? İsteğe bağlı

Hakkında

Düğününüz için arzu ettiğiniz lezzette ve büyüklükte pasta yapmaya hazırız. Emelce Butik Pasta bünyesinde gecenizi renklendirecek pek çok pasta seçeneğini size sunuyoruz. Enfes bir düğün pastası düşlüyorsanız, doğru yerdesiniz.

İstanbul butik pastacıları arasında yer alan bir markayız. Pastalar hayatı güzelleştiren tatların başında geliyor, özel kutlamaların vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alıyor. Biz de en özel günlerinizde ağzınıza layık tatlar yapmak için çalışan bir firmayız.

İstanbul’da düğün pastası hizmeti sunuyor, başka illerde olsanız dahi size yardımcı oluyoruz. İsteklerinizi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışıyoruz. Sahip olduğumuz iş tecrübelerini pastalarımızı yaparken kullanıyoruz. Hizmetimiz ve sunduğumuz imkanlarla fark yaratan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Düğün tarihiniz yaklaştıkça stres ve heyecanınız oldukça fazla olacaktır. Biz de düğün pastası konusunda size destek olmak istiyoruz. Herhangi bir sorun ya da aksaklık yaşatmadan hizmet veriyoruz. Yaptığımız ön görüşmede nasıl bir pasta istediğinizi öğreniyor ve isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Bizimle düğününüzden en az iki hafta önce iletişime geçmenizi istiyoruz. Ne kadar erken irtibat sağlarsanız uygunluk durumumuzu ona göre ayarlayabiliriz.

Pastalarımızı yaparken kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Hijyenik koşullarda hazırlıklarımızı yapıyoruz. Steril bir ortamda hazırlanan düğün pastanızı afiyetle yerken içiniz rahat olsun. Pastanızın yapımında tabii ki fikrinizi alıyoruz. Pastanızı tasarlarken tüm detayların içinize sinmesini istiyoruz. Düşlediğiniz gibi bir pasta olmasını sağlıyoruz. Sıradan düğün pastalarından farklı daha yaratıcı modeller de düşünebilirsiniz. Tüm yen fikirlere açığız. Sadece düğün pastası hazırlamıyoruz. Farklı pek çok organizasyonunuz için de pasta yapımlarımızla kutlamalarınıza renk katabiliyoruz.

Siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Emel Yazıcı

  • Telefon: 0212 963 2361
  • Adres: Beşiktaş/ İstanbul

Emelce Butik Pasta Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!