Emelce Butik Pasta

E-posta Gönder

Emelce Butik Pasta Genel Özellikler

 • Minimum Dilim Başı Fiyatı

  10-30 TL

 • Maksimum Dilim Sayısı

  Limit Yok

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Emelce Butik Pasta Özellikler

 • Özellikler

  Özel Tasarım, Cupcake, Pasta Büfesi

Emelce Butik Pasta Sıkça Sorulan Sorular

 • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

  İsteğe bağlı

Emelce Butik Pasta Hakkında

Düğününüz için arzu ettiğiniz lezzette ve büyüklükte pasta yapmaya hazırız. Emelce Butik Pasta bünyesinde gecenizi renklendirecek pek çok pasta seçeneğini size sunuyoruz. Enfes bir düğün pastası düşlüyorsanız, doğru yerdesiniz.

İstanbul butik pastacıları arasında yer alan bir markayız. Pastalar hayatı güzelleştiren tatların başında geliyor, özel kutlamaların vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alıyor. Biz de en özel günlerinizde ağzınıza layık tatlar yapmak için çalışan bir firmayız.

İstanbul’da düğün pastası hizmeti sunuyor, başka illerde olsanız dahi size yardımcı oluyoruz. İsteklerinizi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışıyoruz. Sahip olduğumuz iş tecrübelerini pastalarımızı yaparken kullanıyoruz. Hizmetimiz ve sunduğumuz imkanlarla fark yaratan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Düğün tarihiniz yaklaştıkça stres ve heyecanınız oldukça fazla olacaktır. Biz de düğün pastası konusunda size destek olmak istiyoruz. Herhangi bir sorun ya da aksaklık yaşatmadan hizmet veriyoruz. Yaptığımız ön görüşmede nasıl bir pasta istediğinizi öğreniyor ve isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Bizimle düğününüzden en az iki hafta önce iletişime geçmenizi istiyoruz. Ne kadar erken irtibat sağlarsanız uygunluk durumumuzu ona göre ayarlayabiliriz.

Pastalarımızı yaparken kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Hijyenik koşullarda hazırlıklarımızı yapıyoruz. Steril bir ortamda hazırlanan düğün pastanızı afiyetle yerken içiniz rahat olsun. Pastanızın yapımında tabii ki fikrinizi alıyoruz. Pastanızı tasarlarken tüm detayların içinize sinmesini istiyoruz. Düşlediğiniz gibi bir pasta olmasını sağlıyoruz. Sıradan düğün pastalarından farklı daha yaratıcı modeller de düşünebilirsiniz. Tüm yen fikirlere açığız. Sadece düğün pastası hazırlamıyoruz. Farklı pek çok organizasyonunuz için de pasta yapımlarımızla kutlamalarınıza renk katabiliyoruz.

Siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kocasinan Merkez Mah. Kandil Sk.Bahçelievler/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.