Cakeland By Dilara

E-posta Gönder

Cakeland By Dilara Genel Özellikler

 • Minimum Dilim Başı Fiyatı

  30 TL'den fazla

 • Maksimum Dilim Sayısı

  1.000

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Cakeland By Dilara Özellikler

 • Özellikler

  Özel Tasarım, Cupcake, Pasta Büfesi, Şeker Büfesi

Cakeland By Dilara Sıkça Sorulan Sorular

 • Karşılanan özel talepler neler?

  Fındıksız


 • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

  İsteğe bağlı

Cakeland By Dilara Hakkında

Göz alıcı düğün ve özel gün pastalarına sahip olmak istiyorsanız tek ihtiyacınız olan Cakeland By Dilara ekibi!

Yıllardır pastacılık sektöründe hizmet vermiş profesyonel bir ekibiz. Yıllara dayanan deneyimlerimizle size yardımcı oluyor, beklentilerinizi karşılıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Bizden hizmet alırken bunun avantajını sonuna kadar yaşayacaksınız.

Nasıl bir düğün pastası istediğiniz bizim için çok önemli. Sunacağımız hizmetin sizi mutlu etmesini istiyoruz. Bu nedenle de tarzınızı en iyi şekilde yansıtmaya özen gösteriyor, beklentilerinize uygun pastalar yapıyoruz. Kullanılacak iç malzemeden dış görüntüye kadar tüm detaylarda sizin isteklerinize göre hareket ediyoruz. Eğer kararsızlık yaşayan misafirlerimizdenseniz ekibimizle size en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Dünyada popüler olan en yeni konseptleri her zaman yakından takip ediyoruz. Size gerek yaptığımız çalışmalardan gerek de dünyadan örnekler sunarak farklı fikirler gösteriyoruz.

Dilediğiniz pastayı tamamen size özel olarak tasarlıyoruz. Özel gününüzün içeriğine ve gelecek kişi sayısına göre pastanızı hazırlıyoruz. Özellikle düğün, nişan, söz ve kına organizasyonlarınızda hem maket hem gerçek pasta hazırlıkları yapabiliyoruz. Ek olarak bir de tek kişilik porsiyon pastalarımız ve yan ikram ürünlerimizle konseptinizi en doğru şekilde tamamlayarak size sunuyoruz.

Düğünlere hizmet vermekten çok hoşlanıyoruz. Ancak sadece düğünlere özel hazırlıklar yapmıyoruz. Pasta hizmeti alabileceğiniz tüm etkinliklerinizde size yardımcı oluyoruz. Düğün pastası başta olmak üzere evlilik teklifi, doğum günü, söz ve nişan, kına eğlencesi, yıl dönümü, kurumsal kutlamalar ve mezuniyet gibi birçok farklı organizasyon için lezzetli pastalar hazırlıyoruz.

Bakırköy butik pastacıları arasında yer alan markamızın hizmetleri hakkında detaylı bir görüşme yapmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu ücretsiz şekilde doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yeşilköy Mah. Orhangazi Sk. No:3 Yeşilköy/ Bakırköy

 • E-posta

  E-posta Gönder

Cakeland By Dilara Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

T&A

Tuğçe & Ahmetcan

Düğün Tarihi: 17.10.2020


Süsleme konseptime ve renklerime uyumlu nokta atışı bir tasarım yaparak şahane bir pasta çıkardınız ortaya. Porsiyon pastalara da tüm misafirlerimiz bayıldı. Özellikle pandemi döneminde porsiyon pasta hazırlama teklifiyle bizi yönlendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Tüm misafirlerimiz ve ailemiz... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.