Betül Yılmaz Cake & Pastry

E-posta Gönder

Betül Yılmaz Cake & Pastry Hakkında

Yeni nesil pastacılığın öncülerinden Betül Yılmaz, amatör mutfağını profesyonel bir platform haline getirdi.
Katkı maddesi kullanmaksızın ürettiği lezzetleri sizlerle buluşturuyor...

2009 yılında dünyaca ünlü şeflerin eğitim verdiği Mutfak Sanatları Akademisi'ni (MSA) bitirerek, uluslararası geçerlilikte City&Gilds ve M.E.B. Pastacılık ve Ekmekçilik diplomalarını birlikte alan Betül Yılmaz, Sheraton Otel (Maslak)'inde stajını tamamladıktan sonra Butik Pasta ve Düğün Pastaları konusunda uzmanlaştı.

Mutfağında hiçbir ticari kaygı taşımaksızın tüm ürünlerini doğal malzemelerle üretmekte olup, "katkı maddesi" kelimesine kendi literatüründe yer vermemektedir. Yalnızca kar odaklı bir ticari faaliyet göstermeyi hiçbir zaman düşünmemiş olması nedeniyle, ürünlerinde dünyanın en ünlü Fransız çikolatalarını ve besin değeri yüksek, kimi zaman bahçesinde yetiştirdiği meyveleri kullanmaktadır.

Bu anlayışın tasarım ve kaliteli üretim ile buluşması neticesinde, Şef'in mutfağından çıkan ürünler için misafir memnuniyeti de beraberinde gelmektedir.

Tüm ürünlerin başta HACCP ilkeleri uygulanmak üzere son derece hjjyenik koşullarda kişiye özel hazırlanması ve kullanılan doğal malzemeler, BY Pastacılığı vazgeçilmez yapan en önemli unsurlardır. Kısa sürede oldukça geniş kitlelere ulaşabilme becerisini gösteren Betül Yılmaz, çalışmalarına yeni ürünler de geliştirmek suretiyle tüm hızıyla devam etmekte ve sizleri yeni tadlarla buluşturabilme heyecanını yaşamaktadır.

Pastalarında çikolatanın kakao oranından, kullanılacak meyvelere ve hatta pandispanyanın tadına kadar mümkün olan her noktada ürünlerini tamamıyla sizin tercihlerinize göre planlanmaktadır.

Yalnızca ürünlerin içeriğini de değil bir o kadar da dizaynını önemseyen Betül Yılmaz, düğün pastalarınız için de farklı seçenekler ve çok değişik alternatifleri, diğer özel günlerdeki pastalarınızda olduğu gibi sizlere sunuyor. Hayallerinizdeki konsepte uygun, örneğin gelinliğiniz ile uyumlu bir düğün pastası tasarlamak şefin başarılı olduğu alanlardan birisi. Pastanız tamamiyle sizin zevkinizi yansıtmakta ve bu şekilde özel gecenizi tamamlayan hem şık ve hem de lezzetli bir detay olarak hatıralarınızda yer almaktadır...

Pastanız özel gününüzün anlamını yansıtır ve bu özeni haketmektedir. Siz de öyle...

Sizleri bu lezzet yolculuğuna davet ediyor ve ürünlerimizi hayalleriniz ile sınırlandırıyoruz...

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Zekeriyaköy / Sarıyer

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Betül Yılmaz Cake & Pastry Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.