Atlantik Pastanesi

Listeme ekle
Atlantik Pastanesi


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Atlantik Pastanesi sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Dilim Başı Fiyatı 1-3 TL
  • Maksimum Dilim Sayısı 1.000
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

  • Özellikler Özel Tasarım

Hakkında

İlk işyerimiz, 1970 yılında Eskişehir Meyve-Sebze Hali karşısında kurucumuz Abidin PEHLİVAN tarafından açılmıştır.Bugün hala esas aldığımız iş prensibimiz olan, kaliteli mal - ucuz fiyat anlayışımız o yıllara dayanmaktadır.
Üretimde hijyene çok dikkat ediyoruz.Öyle ki, misafilerimizin daima sağlıklı ve katkısız mal tüketimi konusunda hassas hareket ediyoruz. Yaptığımız iş; en kaliteli firmalarla çalışarak, hijyene önem gösterip tecrübemiz ile bölgemizdeki en kaliteli ürünü elde etmektir.Üretim bölümümüzde çalışan ailemizin her bireyi, branşında yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimine sahiplerdir.
Güleryüz, sıcak ortam ve lezzet...Birbirinden değerli ustalarımızın özen ile yaptığı her ürünümüzü, şubelerimizde tecrübeli ve güleryüzlü ekibimiz ile siz değerli misafirlerimize sıcak ortam sağlayarak sunuyoruz.
Yaz aylarında, başka firmalarca taklitleri yapılmaya çalışılan ama sonucunda hüsrana uğranılan, 45 eşsiz dondurma çeşitlerimiz ile serinleyebilir... En iyi kahve çekirdeğinden sıcak bir kahve içerek muhabbetlerinizi tadlandırabilir... Kış aylarında; birbirinden lezzetli 15 çeşit pasta, muhteşem çikolatalı profiterol ve yine birbirinden lezzetli Gaziantep'in en iyi fıstığı ile yapılmış baklavamız ile mutluluğunuza mutluluk katabilir...Çay ve kahve ikramlarımızla içinizi ısıtabilirsiniz.
Özel günlerinizi, sadece size özel olarak yapılacak olan pasta ve tatlılarımız ile misafirlerinizi ağırlayabilir, onları özel hissettirebilirsiniz.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Adnan Pehlivan Adres Bahçelievler Mah., Fulya Sk No:36, Eskişehir Merkez
Alpu,
Atlantik Pastanesi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Atlantik Pastanesi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap