Düğün Pastası Eskişehir

Atlantik Pastanesi

  • Min. Dilim Fiyatı
    25 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Atlantik Pastanesi Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
25 TL'den az
Maksimum Dilim Sayısı
1.000
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Özellikler
Özel Tasarım

Atlantik Pastanesi Hakkında

İlk işyerimiz, 1970 yılında Eskişehir Meyve-Sebze Hali karşısında kurucumuz Abidin PEHLİVAN tarafından açılmıştır.Bugün hala esas aldığımız iş prensibimiz olan, kaliteli mal - ucuz fiyat anlayışımız o yıllara dayanmaktadır.
Üretimde hijyene çok dikkat ediyoruz.Öyle ki, misafilerimizin daima sağlıklı ve katkısız mal tüketimi konusunda hassas hareket ediyoruz. Yaptığımız iş; en kaliteli firmalarla çalışarak, hijyene önem gösterip tecrübemiz ile bölgemizdeki en kaliteli ürünü elde etmektir.Üretim bölümümüzde çalışan ailemizin her bireyi, branşında yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimine sahiplerdir.
Güleryüz, sıcak ortam ve lezzet...Birbirinden değerli ustalarımızın özen ile yaptığı her ürünümüzü, şubelerimizde tecrübeli ve güleryüzlü ekibimiz ile siz değerli misafirlerimize sıcak ortam sağlayarak sunuyoruz.
Yaz aylarında, başka firmalarca taklitleri yapılmaya çalışılan ama sonucunda hüsrana uğranılan, 45 eşsiz dondurma çeşitlerimiz ile serinleyebilir... En iyi kahve çekirdeğinden sıcak bir kahve içerek muhabbetlerinizi tadlandırabilir... Kış aylarında; birbirinden lezzetli 15 çeşit pasta, muhteşem çikolatalı profiterol ve yine birbirinden lezzetli Gaziantep'in en iyi fıstığı ile yapılmış baklavamız ile mutluluğunuza mutluluk katabilir...Çay ve kahve ikramlarımızla içinizi ısıtabilirsiniz.
Özel günlerinizi, sadece size özel olarak yapılacak olan pasta ve tatlılarımız ile misafirlerinizi ağırlayabilir, onları özel hissettirebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Bahçelievler Mah., Fulya Sk No:36, Eskişehir Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Atlantik Pastanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.