Atlantik Pastanesi*

Atlantik Pastanesi
İlk işyerimiz, 1970 yılında Eskişehir Meyve-Sebze Hali karşısında kurucumuz Abidin PEHLİVAN tarafından açılmıştır.Bugün hala esas aldığımız iş prensibimiz olan, kaliteli mal - ucuz fiyat anlayışımız o yıllara dayanmaktadır.
Üretimde hijyene çok dikkat ediyoruz.Öyle ki, misafilerimizin daima sağlıklı ve katkısız mal tüketimi konusunda hassas hareket ediyoruz. Yaptığımız iş; en kaliteli firmalarla çalışarak, hijyene önem gösterip tecrübemiz ile bölgemizdeki en kaliteli ürünü elde etmektir.Üretim bölümümüzde çalışan ailemizin her bireyi, branşında yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimine sahiplerdir.
Güleryüz, sıcak ortam ve lezzet...Birbirinden değerli ustalarımızın özen ile yaptığı her ürünümüzü, şubelerimizde tecrübeli ve güleryüzlü ekibimiz ile siz değerli misafirlerimize sıcak ortam sağlayarak sunuyoruz.
Yaz aylarında, başka firmalarca taklitleri yapılmaya çalışılan ama sonucunda hüsrana uğranılan, 45 eşsiz dondurma çeşitlerimiz ile serinleyebilir... En iyi kahve çekirdeğinden sıcak bir kahve içerek muhabbetlerinizi tadlandırabilir... Kış aylarında; birbirinden lezzetli 15 çeşit pasta, muhteşem çikolatalı profiterol ve yine birbirinden lezzetli Gaziantep'in en iyi fıstığı ile yapılmış baklavamız ile mutluluğunuza mutluluk katabilir...Çay ve kahve ikramlarımızla içinizi ısıtabilirsiniz.
Özel günlerinizi, sadece size özel olarak yapılacak olan pasta ve tatlılarımız ile misafirlerinizi ağırlayabilir, onları özel hissettirebilirsiniz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

Evleneceklere Destek Hareketi
Atlantik Pastanesi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Atlantik Pastanesi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap