Düğün Pastası Erzurum

Lüks Pastanesi

  • Min. Dilim Fiyatı
    150 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Lüks Pastanesi Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
150 TL'den fazla
Maksimum Dilim Sayısı
Limit Yok
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Özellikler
Ücretsiz Tadım Özel Tasarım

Lüks Pastanesi Sıkça Sorulan Sorular

Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

Gerçek pasta

Lüks Pastanesi Hakkında

Lüks Pastanesi, 1980’li yıllardan bu yana kalitesine kalite katan pastanelerden biri. Erzurum merkez pastaneleri dendiğinde özellikle tatlılar konusunda akla gelen bu güzel pastane, kaliteli hizmeti kendisine ilke edinmiş. Teknolojik yenilikleri takip eden, sürekli olarak kendini yenileyen ve sunduğu hizmetin kalitesini yükseltmeyi hedefleyen bir çalışma anlayışıyla çalışıyorlar. Lüks Pastanesi’nde düğün pastalarınız, hem güzel hem de lezzetli olacak.

Deneyim
Erzurum’un en deneyimli pastanelerinden bir tanesi olan işletme, unlu mamuller konusunda senelerin tecrübesiyle çalışıyor. Senelerdir Lüks Pastanesi’ni adı gibi lüks ve nezih bir biçimde işleten profesyonel ekip, davetlerinizde de bu havayı sürdürmeyi hedefliyor. Sevdiklerinizle geçireceğiniz değerli vakitler, işletmenin katkıları sayesinde eşi benzeri olmayan tecrübelere dönüşüyor. Hijyenik, kaliteli ve lezzetli yiyecekler, 1980’lerden beri Lüks Pastanesi aracılığıyla sizlerle buluşuyor.

Hizmetler /Kategoriye Özel
Erzurum Çaykara Lüks Pastanesi, düğün pastasının yanında nişan ve doğum günü gibi davetleriniz için de kişiye özel olarak hazırlanmış tasarım pastalarla hizmet veriyor. Hazırladıkları pastaların kremaları, hafif ve taze olacak şekilde üretiliyor. Tasarıma bağlı olarak şeker hamuru ile hazırlanan küçük figürler, pastaların üzerlerinde yerlerini buluyor. Renkli ve taze meyveler, pastaları süsleyen detaylardan oluyor. Böylece görsellik ve lezzet, aşkla harmanlanıyor.

Ek Hizmetler
Pastanenin sunduğu unlu mamuller arasında yok yok diyebiliriz. Düğün pastasının yanında taraftar pastası, şekilli pasta, dilim ve rulo pasta gibi hizmetler de sunuyorlar. Üstelik sadece pasta değil birçok farklı tatlı konusunda da tecrübeliler: Şerbetli tatlılar, sütlü tatlılar, çikolatalar… Bütün bu güzelliğin içerisinde tuzlu ürünler de üretiyor, davetlerinizde damağınıza hitap ediyorlar. İşletme, her damak tadı için uygun bir ürün ortaya çıkartabiliyor.


Siz de düğün pastanız, aşkınızı yansıtsın isterseniz doğru yere geldiniz. Düğününüzün o güzel ve romantik atmosferini, konuklarınıza ikram ettiğiniz tatlılara da yansıtabilirsiniz. İşletmenin sunduğu hizmetler Erzurum’daki pastaneler arasında fark yaratıyor. Eğer siz de hizmetler konusunda fikir almak isterseniz bu sayfada yer alan iletişim adreslerini kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları, merak ettiğiniz her şeyi direkt olarak ekiple paylaşarak işletmenin sunduğu kaliteli hizmet konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Havuzbaşı Mevki, Etso Bina Yanı, Erzurum Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Lüks Pastanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.