Sedef Pastanesi

E-posta Gönder

Sedef Pastanesi Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
5 TL'den az
Maksimum Dilim Sayısı
Limit Yok
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Özellikler
Ücretsiz Tadım Özel Tasarım Cupcake

Sedef Pastanesi Sık Sorulan Sorular

Karşılanan özel talepler neler?

Fındıksız


Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

İsteğe bağlı

Sedef Pastanesi Hakkında

Temelleri 1962 yılında atılan işletme 1974 yılında vücut bularak 49. yılında hizmet verdiği bölgede sektörün önde gelen temsilcilerinden biri olmayı başarmıştır.

1962 yılında henüz çocuk denecek yaşta köyünden kalkıp Başkent ANKARA’ya gelen Abdullah CAN o dönem gurbete çıkanların rağbet gösterdiği meslek olan pastacılık mesleğine çırak olarak başlamıştır. Dört yıl sonra takvimler 1966 yılını gösterdiğinde kardeşlerden Ahmet CAN da aynı yolu izleyerek abisini takip etmiş oda mesleğe çırak olarak başlamış , devam eden yıllarda diğer iki kardeş Mustafa ve İbrahim CAN’da pastacılık mesleğinin farklı bir birimi olan satış ve tezgah kısmında çalışmaya başlamıştır. 1962 den 74’e kadar olan 12 yıllık sürede Başkentin farklı semtlerinde ayrı işyerlerinde çalışan kardeşler 74 yılında önemli bir karar alıp kendi işyerlerini açmışlar.

83 yılına kadar olan dokuz yıllık süreçte işletmecilik kısmının çıraklığını yaparak tecrübe kazanmışlar bu tecrübeler sonraki yıllarda birlik , beraberlik ve cesaret açısından başarılarında önemli rol oynamıştır. İşletme tarihinde dönüm noktası denilecek bir dönem olan 1983 yılında gerçek bir cesaret örneği gösterip ülkenin önemli ekonomik potansiyeli olan başkent Ankaradan kurulu düzenlerini bozup o dönemlerde Bursanın gelişmeye yeni yüz tutmuş olan İnegöl ilçesinde yaşama ve işletme hayatını sürdürme kararı almışlar. İnegölün o zaman tek işlek caddesinde tutulan orta ölçekli bir işyeri ve İnegölü hiç tanımayan dört kardeş . . .

Zaman geçtikçe ; farklı bakış açıları , içtimai hayatın içinde bizzat bulunmaları , samimiyetleri , doğal davranışları , işletmenin para kazanmaktan ziyade gönül kazanma misyonu ile hareket etmesi ailenin insani yönünü . . .

İşletmenin temizliği ,ürün çeşitliliği , ürün lezzeti ,ürün tazeliği , ürün kalitesi , servis kalitesi , güleryüzlü yaklaşım , işletmeden hizmet almaya gelenleri kazanç kaynağı değilde işletmenin yaşam kaynağı olarak görmeleri ailenin işletmecilik yönünü . . .

GÜÇLÜ KILMIŞTIR..

29 yıl önce İnegöle gelen Can kardeşler belkide bu noktaya ulaşabileceklerini hayal dahi edemiyorlardı . Ancak azimle çalışmanın , doğru kararlar almanın , birlik ve beraberliğin her şartta devam etmesinin , sevgi , saygı , hoşgörünün olaylarda etkin olmasının sonucu olarak 29 yıl önce 4 kardeşin kurduğu yaklaşık 100 m2 lik bir işyerinden 2011 yılında bursanın iki ilçesinde toplam 8 satış - hizmet noktası , 1000 m2 lik üretim tesisi ve 125 kişilik istihdamı ile geleceğe umutla bakıyor.

SEDEF PASTANELERİ

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Konak Mah.İstasyon cad.no:75 09200 Söke , Atatürk cad.Çetinel Pasajı No:16 Didim

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sedef Pastanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.