• Maks. Dilim Sayısı
  Limit Yok

 • Min. Dilim Fiyatı
  100-150 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Leone Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
100-150 TL
Maksimum Dilim Sayısı
Limit Yok
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Özellikler
Özel Tasarım Pasta Büfesi Makaron Kulesi

Leone Sıkça Sorulan Sorular

Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

Gerçek pasta

Leone Hakkında

Türk ve Fransız kökenlerine sahip bir ailenin kurduğu hayali 2011 yılında gerçekleştirmesi ile başladı her şey. Öncesinde Fransa’da alınan pastacılık eğitimleri ile kıvılcımlar yanmaya başlamıştı ancak Türkiye’ye dönünce bu kıvılcımlar alevlere dönüştü. 5 kardeşin bir araya gelerek oluşturdukları dünya artık İzmir sınırlarını da aşan bir üne kavuştu. Pastanemizde Fransız kuzininin klasikleşmiş unlu mamullerini “artisan” usulü ile üretiyoruz. Aşina değilseniz açıklayalım, artisan gıdalar geleneksek yöntemler kullanılarak katkı maddesi olmayan, tamamen doğal yöntemler ile hazırlanmış lezzetlerdir. Biz de ürünlerimizi bu şekilde özenerek yapıyoruz.

Leone Patisserie menüsü bir hayli kabalık ancak biz buna ek olarak özel gün ve geceler için yaptığımız pastalar ile de genişletiyoruz. Düğün pastaları için en çok tercih edilen Provence pastalarımız çiftlerin bugüne dek en çok tercih ettiği çeşitlerimizden biri oldu. Ancak bunun yanı sıra farklı içerik ve tekniklerde geniş konseptli bir yelpazeye sahibiz. Çiftimizin damak zevkine ve taleplerine uygun olarak pastaları özenle hazırlıyoruz. Üstelik düğün pastası haricinde pasta büfesi ve makaron kuleleri de yapabiliyoruz. Eğer çiftlerimiz düğünden yaklaşık 1 ay önce bizimle iletişime geçerse her şey sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde ilerler.

Pastalarımızı yaparken şeker hamuru kullanmıyor ve buna kesinlikle karşı çıkıyoruz. Çünkü ne abartılı hazır görüntüler bize göre ne de sağlıksız ve lezzetten yoksun tatlar. Bu tarz bir pasta istemediğiniz takdirde pasta büyüklüğü ve içeriği konusunda hiçbir sınırlamamız yok. Üstelik pastalarımızı öyle güzel süslüyoruz ki düğünün konseptine uygunluğu ile dekorasyonun bir parçası haline gelebiliyor. Çiftlerimizin görsel zevki ve damak tadına uygun pastalarımızı Aydın’a da rahatlıkla ulaştırabiliyoruz.

Merak ettiğiniz detaylar ve Leone Pastanesi fiyatları için sayfadaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Lozan Meydanı Atatürk Lisesi Karşısı Alsancak

 • Haritadaki Konumu

  Leone Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.