Düğün Organizasyon Sakarya

Sinerjist Organizasyon

5,0
  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Sinerjist Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Sinerjist Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Sinerjist Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sinerjist Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sinerjist Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Sinerjist Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sinerjist Organizasyon ile 2 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Sinerjist Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Arz Ve Talep Tamamlayıcı"

Sinerjist Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Sinerjist Organizasyon plaj/sahil düğünü, düğün salonu, kulüp/davet alanı, restoran, bahçe/kır düğünü, havuz başı düğünü, balo salonu mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Sinerjist Organizasyon hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Sinerjist Organizasyon gotik, görkemli, vintage/retro, romantik, bohem, rustik, klasik, sade, modern tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Sinerjist Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Sinerjist Organizasyon düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, baby shower, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, piknik, parti, sünnet düğünü, nişan, doğum günü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Sinerjist Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Sinerjist Organizasyon barkovizyon, lcv hizmeti, mekan giydirme, havai fişek, kapalı çadır, dekor, işık ve ses ekipmanları, dj, balayı, nikah şekeri, çiçek, kına gecesi, pasta, araç kiralama, servis ve hizmet elemanı, fotoğraf ve video, catering, masa / sandalye temini, süsleme, sanatçı, davetiye hizmetlerini vermektedir.

Sinerjist Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Sinerjist Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Sinerjist Organizasyon Hakkında

Hayatınızın en mutlu günlerini Sinerjist Organizasyon’un katkılarıyla mükemmel hale getirebilirsiniz! Davetlerinizi güzelleştirmek için hizmet veren profesyonel bir ekibiz. Hayallerinizdeki organizasyonu sizin yerinize planlıyor ve uyguluyoruz.

Peki Sinerjist Event Organizasyon ailesi olarak nasıl hizmetler sunuyoruz?

Öncelikle sizinle aylık ve haftalık olmak üzere bütçe planlıyoruz. Yapılacaklar listesi oluşturuyor ve düğün alışverişi için gereken malzemeleri not alıyoruz. Üstelik alışverişte size eşlik edecek bir düğün meleğimiz de var. Nikah başvuru işlemlerinizde de yardımcı oluyoruz. Konsept oluşturma, davet menüsü belirleme, teknik ekipman desteği sağlamamızın yanı sıra evlilik danışmanlığı da yapıyoruz. Danışmanlık hizmetimizin amacı zaman kaybınızı önlemek ve sizin yerinize firmalarla iletişime geçmek. Saydığımız bu özelliklerimiz ile diğer Sakarya organizasyon firmalarından ayrılıyoruz.

İsteğinize uygun bir düğün konsepti için gereken hizmetlerin neler olduğunu birlikte belirliyoruz. Sizin yerinize düğün mekanı, davetiyeci, fotoğrafçı, kuaför, balayı oteli ve gelinlik modaevi araştırmaları yapıyoruz. Düğüne giriş müziğinden el çiçeği atma ritüeline kadar geçen tüm zamanı planlıyoruz. Aklınızdaki eğlence konseptini oluşturuyoruz. Masa, sandalye, çiçek, balon ve kumaş çadır kullanarak davet mekanınızı süslüyoruz.

Düğününüzün yapılacağı alana sahne, podyum, ses ve ışık sistemleri kuruyoruz. Jeneratör temin ediyor ve eğlencenizin kesintisiz sürmesini sağlıyoruz. LED panolar, LCD televizyonlar ve projeksiyon sistemleri kullanarak içinde fotoğraflarınızın olduğu müzikli mini klipler yayınlıyoruz. Fotoğraf ve video çekimi için profesyonel fotoğrafçılarla anlaşıyoruz. Orkestra kiralıyor ve sevdiğiniz müziklerden oluşan bir repertuvar hazırlıyoruz. Sunucu temin ediyoruz. Yemekli davet düzenleyecekseniz menü danışmanlığı yapıyor ve catering hizmeti sunuyoruz.

Daha detaylı bir görüşme yapmak için sizi Serdivan’daki İstiklal Mahallesi’nde bulunan ofisimize bekliyoruz. Bize ulaşmak için sayfanın üst kısmında yer alan irtibat bilgilerimizi kullanabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    İstiklal Mahallesi Türkmen Sokak Zenginler iş hanı No:36/102 Serdivan/ Sakarya

  • Haritadaki Konumu

    Sinerjist Organizasyon Yol Haritası

Sinerjist Organizasyon Yorumları (2)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Çiğdem & Alper

Düğün Tarihi: 11.09.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Her zaman kır düğünü hayal etmiştim. 500 kişi yemekli bir organizasyon planlamıştık ancak pandemi yüzünden düğünümüzü yapamayacağımız endişesine kapılıyorduk ama düğünümüzü de ertelemek istemiyorduk. Birlikte çok güzel planlar yapmamıza rağmen içimizde hep bir şüphe vardı ama İdil Hanım ve ekibi... devam 

Seda & Tarık

Düğün Tarihi: 18.04.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Düğünümüz için bir çok yerden fikir almıştık .İçimizde biraz tereddüt ile Sinerjist Event'ın fikirlerini de almaya gittik .Ofislerine girdiğimiz andan itibaren müthiş bir enerjiyle karşılaştık . İdil Hanım ve ekibi bizi dinlerken bizim kadar heyecanlı ve hevesli olduklarını gördük. Bu bizim... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.