Atölye 21

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

100 TL ve üzeri

Min. Fiyat

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 100 TL ve üzeri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Catering, Dekor, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Yaratıcı, şık, alışagelmişin dışında

Önerilen Firmalar

Elite Organizasyon Hizmetleri
10 2

Ümraniye

Elite Organizasyon Hizmetleri

100 TL ve üzeri
Sheri Event
50

Kadıköy

Sheri Event

100 TL ve üzeri
Rose Event İstanbul
105 4 8

Kadıköy

Rose Event İstanbul

75-100 TL

Hakkında

Alışılagelmişin dışında özel bir davet tasarlamak istiyorsanız, İstanbul’da Atölye 21 organizasyon ekibimizle tanışmalısınız! Yenilikçi tarzlarımız, özgün fikirlerimiz, yaratıcı, genç ve dinamik ekibimizle düğün organizasyonlarınıza enerji getirmek için çalışıyoruz. Her anınızı benzersiz kılacak küçük detaylara bile önem veriyor, profesyonel hizmet anlayışımız ve kusursuzluk ilkemizle kaliteden asla ödün vermiyoruz. Hak ettiğiniz ilgi ve özenle harika bir gece geçirmeniz için daima alanında uzman çözüm ortakları ve ekip arkadaşlarını tercih ediyoruz. Bu gecenin sizin için değerini biliyoruz. Bu yüzden tekrarı olmayan anlarınızı riske atmadan hayallerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bilmenizi isteriz ki en güzel anlarınızı tasarlamakla görevli olduğumuzun bilincindeyiz. Zaten detayları görüşmek için randevu düzenlememizin sebebi de istek ve beklentilerinize en iyi şekilde cevap vermek! Hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi can kulağıyla dinlemeye hazırız. Aldığımız bilgiler ve yaptığımız plan doğrultusunda, masallardaki gibi bir gece tasarlayacağımızı da şimdiden söyleyebiliriz. Dilerseniz, öncelikle özel aksesuar ve dekorlarla yaptığımız mekan süslemelerinden söz edelim. Tercih ettiğiniz konsepte uygun masa-sandalye süslemeleri, mekan giydirme, nikah şekeri ve hediyelik eşya hazırlıklarımızla her şeyin görsel bir şıklık ile uyum yakalamasını sağlıyoruz. Bir organizasyon şirketiyle anlaşarak düğün tasarlamanın ayrıcalığını yaşadığınız canlı bir atmosferde sizi karşılamak için hazırlanıyoruz.

“İstanbul düğün organizasyonu düzenleyen firmalardan Atölye 21’i ayıran nedir?”, diyorsanız. Hemen anlatalım:

Elbette sunduğumuz tüm bu hizmetlerle tasarladığımız her gece özel ve farklı. Ancak bizi sektörde özel kılan sunduğumuz catering hizmetleri. Mesela, birbirinden özel pasta tasarımlarıyla organizasyon konseptinize uyumlu bir şıklık katıyoruz. Menü tadımlarıyla karar vermenizi sağladığımız davet menüleriyle konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyor, enfes tatlarla damak hafızanızda iz bırakıyoruz. Kokteyl, yemekli ve ikramlı menülerimizin geniş içeriğiyle düğün töreninizi adeta ziyafete dönüştürüyoruz. Menülerdeki her tat için şık sunumlar hazırlıyor, lezzet garantisi vermeyi de ihmal etmiyoruz. İçecek sunumlarımız, karşılama töreni ikramları, kokteyl servisi ve ziyafet sunumlarında son derece özenli oluyoruz. Güler yüzlü hizmet personelimizin profesyonel yaklaşımı, organizasyon yönetimi ekibimizin düzenden sorumlu olarak her şeyi sistematik tasarlaması da keyifli geceniz için son derece önemli. Bu arada fotoğraf ve video çekimleriyle doyasıya eğlendiğiniz bu özel anları kayıt altına almayı da unutmuyoruz.

Siz de Atölye 21 ayrıcalıklarını yaşadığınız bir düğün töreni hayal ediyorsanız, iletişim formumuz bu sayfanın üst kısmında yer alıyor. İstanbul organizasyon firmaları arasında kısa zamanda ses getiren markamızın merkeziyse, Kadıköy’de.

İletişim

Hazal Yıldırım

  • Adres: İpekyolu Sk. Anlılar Apt. A blok Merdivenköy / Kadıköy

Atölye 21 Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!