Düğün Organizasyon Kıbrıs

Baştacı Organizasyon

  • Min. Fiyat
    600-800 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Baştacı Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
600-800 TL

Baştacı Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Baştacı Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Baştacı Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Baştacı Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 600-800 TL aralığından başlamaktadır.

Baştacı Organizasyon Hakkında

Baştacı Organizasyon, Kıbrıs'ın kalbinde Lefkoşa'da kurulmuş bir organizasyon firması olarak çiftlerle buluşuyor. Profesyonel ekibimizle birlikte düğün, nişan, kına gecesi, bekarlığa veda partileri, doğum günleri ve mezuniyet baloları gibi her türlü etkinliğinizde yanınızdayız. Baştacı Organizasyon olarak, çiftlerimizle en özel günlerini planlama ve kutlama aşamasında bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Deneyim

KKTC düğün organizasyon şirketleri arasında yer alan Baştacı Organizasyon, sektöre getirdiği yeniliklerle öncü bir firma olarak öne çıkıyor. Baştacı Organizasyon’un belirlediği misyona göre her organizasyonun bir hikaye, bir anı ve en önemlisi çiftlerin mutluluğu ile özdeşleşmesi gerekiyor. Bu anlayışla yola çıkan firma, gerçekleştirdiği kusursuz organizasyonlar ve kazandığı referanslarla deneyimini kanıtlıyor.

Hizmetler

Düğün gününün, çiftlerimizin hayatlarının en önemli anlarından biri olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Baştacı Organizasyon olarak, her detayın özenle düşünülmesi ve planlanması gerektiğine inanıyoruz. Profesyonel ekibimiz, çiftlerimizin istek ve beklentilerini anlamak ve bu doğrultuda özel çözümler üretmek için özveriyle çalışıyor. Organizasyon sürecinde çiftlerimizle yakın bir iletişim kurarak, onların hayallerini en iyi şekilde hayata geçirmek için el birliğiyle çaba sarf ediyoruz.

Baştacı Organizasyon, düğünler için sağladığı çok çeşitli profesyonel hizmetlerle çiftlere yardımcı oluyor. Firma, planlama aşamasından başlayarak, düğün gününe kadar her detayı profesyonel bir şekilde yönetmeyi başarıyor. Kıbrıs Baştacı Organizasyon, dekorasyon, konsept oluşturma, demo masa hizmeti ve catering planlaması gibi alanlarda çiftlerin yanında oluyor ve özel anlarını unutulmaz kılmak için özenle çalışıyor.

Dekorasyon / Süsleme

Baştacı Organizasyon, dekoratif detayları kusursuz bir şekilde planlayarak düğünlere özel bir dokunuş katıyor. Çiftlerimizin zevklerini her daim ön planda tutarak, düğün mekanında kullanılan süslemelerden çiçek türlerine, masa ve sandalye çeşitlerinden özel konsept çalışmalarına kadar her şeyi özenle düşünüp uyguluyoruz. Dekorasyon konseptlerimizde, çiftlerimizin isteklerine uygun bir şekilde hareket ediyor ve mekanı zarif detaylarla donatıyoruz.

Ek Hizmetler

KKTC düğün organizasyonu hizmeti veren firma, sadece organizasyon konusundaki yetenekleriyle değil aynı zamanda ek hizmetleriyle de öne çıkıyor. Baştacı Organizasyon konsept ve tema geliştirme konusundaki uzmanlığıyla organizasyonlara benzersiz bir dokunuş katmayı başarıyor. Ayrıca Baştacı Organizasyon, şehir dışına hizmet sunma imkanı ile daha fazla çifte ulaşmayı ve düğün günlerini güzelleştirmeyi hedefliyor.

Baştacı Düğün Organizasyon KKTC, sizlere en özel günlerinizde unutulmaz anılar yaşatmayı amaçlıyor. Siz de hayalinizdeki organizasyonu gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Her detayı düşünüp planlamak için en az 4 hafta öncesinden bize ulaşmanız yeterli oluyor. Siz de profesyonel bir düğün organizasyon hizmeti için Baştacı Organizasyon ile iletişime geçebilir ve fiyat bilgisi için “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Atatürk Cad. No: 9/A-B Yenişehir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.