• Min. Fiyat
    400-600 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Nar Flowers Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
400-600 TL

Nar Flowers Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta

Nar Flowers Sıkça Sorulan Sorular

Nar Flowers ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Nar Flowers ile 3 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Nar Flowers düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Nar Flowers organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 400-600 TL aralığından başlamaktadır.

Nar Flowers Hakkında

Hayatınızın en özel ânlarını çiçeklerle süslemek için doğru adrestesiniz! Nar Flowers İstinye’de en güzel çiçeklerle aşkınızı taçlandırıyoruz… Rengârenk aranjman çalışmalarıyla dilediğiniz; aksesuar, süsleme ve gelin el çiçeklerini tasarlıyoruz.

Siz nasıl bir çalışma hayal ediyorsunuz? Bunun için gelin, birlikte tarzınıza uygun; renkleri, konseptinizi, mekânınızı ve mevsim çiçeklerini konuşalım. Aşkınızı temsil eden bir çiçek veya renk varsa çalışmalarımızda daha yoğun olarak yer verelim. Tamamen size özel yaptığımız tasarımlarımızla hayallerinizi süslemeye hazırız! Zevk sahibi ve çiçeklerin dünyasını iyi bilen bir ekiple çalışmanın ayrıcalıklarını yaşayacağınız bir süreç yaşayacaksınız. En güzel başlangıçlar ve hediyeler için doğanın sunduğu tüm güzellikleri karşınıza sereceğiz…

Düğün günü gelip çattığında gelin arabanızın süslemesinden tutunda; masa süslemeleri, mekân aranjmanları ve nedime çiçeklerine kadar pek çok hazırlığı üstleneceğiz. Sabahın erken saatlerinde temin ettiğimiz çiçekleri en iyi şekilde koruyarak gece boyunca taze bir görüntüye sahip olmalarını sağlıyoruz. Ayrıca düğün mekânınıza adeta baharı getiriyoruz. Mesela; masalardaki çiçekleri kütük, pleksi, porselen, özel üretim kutu ve cam vazolara yerleştirebiliyoruz. Terrarium tasarlayarak nikâh masası dekoru olarak kullanabiliyor, uzun yıllar saklamak isterseniz yapay çiçek tercih edebiliyoruz. Nişan masasında çiçeklerle isimlerinizin baş harfini yazıyoruz.

Tüm renklerin uyum içerisinde olduğu bir atmosfer yarattıktan sonra son dokunuş ise gelin el çiçeği, nedime çiçekleri, damat ve sağdıçların yaka çiçeği tasarımı oluyor. Çeşitli aksesuarlara da yer verdiğimiz aranjmanlara hayran kalacaksınız. Gecenin sonu geldiğinde gelin el çiçeğinizi bekâr arkadaşlarınıza atmaya kıyamayacaksınız!

Unutmadan, Nar Flowers ailesi olarak her özel gün için farklı çiçek buketleri hazırladığımızı da eklemek istiyoruz. Sevdiklerinizi sevindirmenin en güzel yolu olan çiçekleri ve çelenkleri biz de sevgiyle hazırlıyoruz.

“İstanbul’da gelin el çiçeği nereden alınır?”, diyorsanız; bir ân önce sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Nar Flowers avantajlı fiyatlarıyla gününüzü güzelleştirin.

İletişim

  • Adres:

    İstinye Mah. Sarıyer Cad. No: 13 İstinye

  • Haritadaki Konumu

    Nar Flowers Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.